🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Гарантія

 

Повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, можливо протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону “Про захист прав споживача”.

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо дотримані наступні умови: товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд(немає подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію, залишилися наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований, збережені заводське маркування та упаковка), споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Якщо з дня купівлі товару минуло більше 14 днів, будь ласка, ознайомтесь з правилами та процедурами гарантійних випадків виробників ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ, FLASH - НАКОПИЧУВАЧІВ, SSD, HDD.

Обмежена довічна (пожиттєва, lifetime) гарантія
Термін довічна гарантія  будуть вільні від дефектів, що є наслідком виробництва, дефектів матеріалів та виробничого процесу.
Втім, кожен виробник має своє тлумачення і власні умови (обмеження) обслуговування виробів з довічною гарантієюОзнайомтесь, будь ласка, з гарантійною політикою виробників за посиланнями.

 Заява Kingston про обмежену гарантію

Гарантійна політика Transcend

Гарантія АТ Вільк Електронік(GOODRAM)