🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Slider

Оплата і Доставка

Способи оплати
Оплатити продукцію, замовлену на сайті, можна за безготівковим розрахунком. При оформленні замовлення автоматично формується рахунок-фактура на оплату з нашими реквізитами. Ви зможете роздрукувати цей рахунок-фактуру з параметрами Вашого замовлення для оплати. • Фізичні особи можуть сплатити рахунок у касі відділення будь-якого банку. • Юридичні особи можуть сплатити рахунок зі свого розрахункового рахунку. Усі необхідні для звітності бухгалтерські документи будуть доставлені разом з товаром. Також Ви можете оплатити продукцію платіжними картками MasterCard або VISA .
Доставка
Доставка кур’єром по Києву при купівлі товару на суму від 1000 грн. – безкоштовна, менше цієї суми - 40 грн. Доставка замовлень здійснюється з 10:00 до 18:00 у робочі дні. В інші міста України Доставка здійснюється кур’єрськими службами: • Нова Пошта (novaposhta.ua) Або будь-якою іншою зручною для Вас кур’єрською службою. При відправці товару на суму менше 500 грн, до вартості буде додано 30 грн. Послуги кур’єрських служб сплачуються додатково.
Самовивіз
Адреса: м. Київ, вул. Всеволода Нестайка (Олександра Мильчакова), буд.6, оф. 84 (неподалік від м. «Лівобережна»). Просимо заздалегідь узгоджувати дату та час візиту в офіс.
Графік роботи
Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 18:00. Увага! Усі запити, реєстрації та замовлення обробляються в робочі дні з 9.30 до 18.00.
Контакти
Телефон відділу продажів: +38 044 496-23-66. Наша адреса: 02002, Україна, м. Київ, вул. Всеволода Нестайка (Олександра Мильчакова), буд.6, оф. 84,  станція м. Лівобережна, 16-поверхова жовта будівля за Лівобережним Поштамтом.  Якщо Ви бажаєте відправити нам e-mail, то заповніть необхідні поля у формі:Contact Us