🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Про MEMORY.NET.UA

MEMORY.NET.UA - спеціалізований інтернет-магазин, який пропонує українським споживачам широкий асортимент ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ, FLASH - НАКОПИЧУВАЧІВ, SSD, HDD виробництва Kingston Technology Company Inc., Transcend Information Inc., SPYRUS, Inc., Wilk Elektronik SA (виробник комп'ютерної пам'яті марки GOODRAM), CTWO PRODUCTS AB (виробник USB флеш - накопичувачів, SSD марки SAFEXS).

Магазин пропонує більше двох тисяч найменувань оперативної пам’яті для найрізноманітніших систем: серверів, настільних комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків, телекомунікаційного та мережевого обладнання, робочих станцій, принтерів, відео та фотокамер, іншого цифрового обладнання.

Оперативна пам’ять, яку ми пропонуємо, розроблена, виготовлена та протестована за специфікаціями конкретної комп’ютерної системи (наприклад, пам’ять для Mac Book Pro, DELL PowerEdge R610, HP Proliant ML110, IBM System 3850).

Для приватних споживачів, організацій з великим та неоднорідним парком машин буває непросто визначитися, яка по типу пам’ять необхідна для модернізації комп’ютерної техніки, та чи можлива така модернізація взагалі? Використовуючи конфігуратори Kingston і Transcend, Ви можете самостійно вирішити цю задачу. Вам необхідно лише знати виробника та модель вашого пристрою. Ви також можете відправити нам запит на підбір пам'яті до вашого пристрою, заповнивши відповідну форму на нашому сайті.

У більшості випадків модернізація обладнання з використанням продукції Kingston і Transcend обійдеться вам істотно дешевше у порівнянні з цінами виробників техніки, що модернізується. Ми повністю підтримуємо гарантійні зобов’язання Kingston, Transcend, GOODRAM.

Оперативна пам’ять від Kingston Transcend, GOODRAM – це гарантія кращої в цій області якості, продуктивності та 100% сумісності з обчислювальними системами, для яких ця продукція розроблена.

Флеш-накопичувачі(SSD, картки пам'яті) Transcend для промислового обладнання ідеально підходять для використання в жорстких умовах, а саме в промислових комп’ютерах, вбудованих системах, медичному обладнанні, автоматизованих системах управління, мережевій інфраструктурі.

Розуміючи цінність інформації і важливість її захисту MEMORY.NET.UA пропонує своїм клієнтам широкий асортимент FLASH - НАКОПИЧУВАЧІВ та SSD з апаратним та програмним шифруванням виробництва Kingston Technology Company Inc., Transcend Information Inc., SPYRUS, Inc., SAFEXS.

Консультацію з питань придбання ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ, FLASH - НАКОПИЧУВАЧІВ, SSD, HDD ви можете отримати, відправивши нам запит на е-mail: sales@kt.kiev.ua або зателефонувавши:

+38 (044) 496-23-66 (багатоканальний)

+38 (098) 116-86-67 (Kyivstar)

Ми будемо раді вам допомогти і відповісти на ваші запитання.

 

MEMORY.NET.UA належить та обслуговується ТОВ “КИЇВТЕК”.

ІПН: 379360626533

Код ЄДРПОУ: 37936065