🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Гарантія

 

Повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, можливо протягом 14 днів з моменту купівлі відповідно до Закону “Про захист прав споживача”.

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо дотримані наступні умови: товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд(немає подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію, залишилися наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований, збережені заводське маркування та упаковка), споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Якщо з дня купівлі товару минуло більше 14 днів, будь ласка, ознайомтесь з правилами та процедурами гарантійних випадків виробників ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ, FLASH - НАКОПИЧУВАЧІВ, SSD, HDD.

Обмежена довічна (пожиттєва, lifetime) гарантія
Термін "ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ" вказує на необмежений термін придатності товару. "Довічна гарантія" - це, як правило, гарантія від дефектів матеріалів та виготовлення, яка не має обмежень у часі для пред'явлення претензії, а не гарантія, що виріб буде працювати протягом усього життя покупця.
Втім, кожен виробник має своє тлумачення і власні умови (обмеження) обслуговування виробів з довічною гарантієюОзнайомтесь, будь ласка, з гарантійною політикою виробників за посиланнями.

 Заява Kingston про обмежену гарантію

Гарантійна політика Transcend

Гарантія АТ Вільк Електронік(GOODRAM)