🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Флеш накопичувач з апаратним шифруванням і віддаленим керуванням Kingston IronKey D300SM 128ГБ USB 3.1 (IKD300SM/128GB)

Інші зображення

Флеш накопичувач з апаратним шифруванням і віддаленим керуванням Kingston IronKey D300SM 128ГБ USB 3.1 (IKD300SM/128GB)
11 340,00 ГРН
Код товару: IKD300SM/128GB

Поставка з заводу виробника протягом 5-20 робочих днів.

Флеш-накопичувач з шифруванням та віддаленим керуванням Kingston IronKey D300SM (Serialized, Managed) 128ГБ USB 3.1 Gen 1 250МБ/с 85МБ/с 256-біт AES XTS, FIPS 140-2 Рівня 3, IXP8

Відвантаження:
- доставка по Києву кур'єром (можлива в той же день)
- Нова пошта (можлива післясплата)
- самовивіз (м.Лівобережна)

 

Опис

Деталі

ОПИС ПРОДУКТУ

Kingston IronKey D300SM (Serialized, Managed)

USB-накопичувач IronKey™ D300 компанії Kingston надає високий рівень захисту за допомогою спеціальних функцій, які зробили родину накопичувачів IronKey настільки шануємим у галузі захисту найважливіших даних. Він сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2 Рівня 3 і має 256-бітове апаратне шифрування у режимі XTS. Основа для впровадження стандартів безпеки, корпоративних політик і новітніх заходів захисту від втрати даних (DLP). Суттєвий елемент у прагненні відповідати галузевим стандартам і глобальним регламентам, таким як GDPR.

Окрім цього, накопичувач використовує вбудоване ПЗ з цифровим підписом для захисту від атак класу BadUSB, а також забезпечує комплексний парольний захист від несанкційованого доступу. Шифрування і дешифрування виконується у накопичувачі, не залишаючи слідів у хост-системі, накопичувач блокується і форматується автоматично після 10 невірних спроб введення паролю для захисту від атак методом підбору. Міцний і захищений накопичувач IronKey D300 має цинковий корпус, заповнений епоксидною смолою для фізичного захисту, щоб Ви могли бути впевнені, що накопичувач витримає найскладніші ситуації. Він підтримує можливість порсоналізації, простий у використанні і має водонепроникну конструкцію з зануренням до 1.2 м, відповідаючи таким чином вимогам стандарту IEC 60529 IXP83. Застосування технології SuperSpeed означає, що Вам не доведеться жертвувати швидкістю заради високого рівня захисту.

Моделі Serialized

Накопичувачі IronKey D300S / D300SM покращують захист даних завдяки ще двом додатковим можливостям:

  ✓  Надрукований на накопичувачі серійний номер та штрих-код

 • Дозволяє адміністраторам просто прочитати або відсканувати код, замість того щоб вмикати накопичувач, щоб дізнатись його серійний номер.
   
 • Економить час, коли накопичувач залучається до діяльності або повертається, а також під час проведення компанією фізичної ревізії апаратного забезпечення. Якщо виявлено втрачений накопичувач, то власника можна легко відслідкувати по серійному номеру.

  ✓  Віртуальна клавіатура

 • Дозволяє користувачам вводити пароль за допомогою миші, замість того щоб використовувати фізичну клавіатуру. Це знижує ризик перехоплення паролю клавіатурними шпигунами (кейлогерами).
   
 • Захист при використанні свого накопичувача з шифруванням на інших комп'ютерах, що можуть записувати кожне натиснення клавіші на фізичній клавіатурі, з паролями включно.

Моделі Managed

IronKey D300M / D300SM доступні у вигляді моделі Managed, що потребує для реалізації віддаленого керування встановлення додаткового ПЗ IronKey EMS з підтримкою SafeConsole від DataLocker. Це дозволяє організувати централізоване керування доступом до тисяч накопичувачів та їх використанням. Програмне забезпечення (хмарне або локальне) впроваджує політики керування накопичувачем, такі як складність паролів та обмеження спроб їх введення, а також дозволяє адміністраторам дистанційно форматувати загублені чи вкрадені накопичувачі, відновлювати забуті паролі та виконувати інші функції.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
 • Високий рівень захисту
 • Міцний захищений корпус, що відповідає стандартам IronKey
 • Можливість персоналізації
 • Накопичувач доступний у вигляді моделі Managed
 • Швидке переміщення даних завдяки новітнім технологіям пам'яті NAND і контроллерам
 • Легкість використання
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити: 77,9 мм x 22,2 мм x 12,05 мм
Вага: 25 г
Тип пам'яті: TLC
Об'єм файлового простору: 128 ГБ
Інтерфейс: USB 3.1 Gen 1 (зворотня сумісність з USB 2.0)
Швидкість читання: 250 МБ/с
Швидкість запису: 85 МБ/с
Напруга живлення: 5 В (від USB-порту)
Робоча температура: 0°C~60°C
Температура зберігання: -20°C~85°C
Сертифікація: FIPS 140-2 Level 3, IXP8
Гарантія: П'ять років
 

    ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Гарантійний термін Обмежена гарантія терміном на п'ять (5) років
Інші корисні посилання

Технічна специфікація (Datasheet)

Керівництво користувача (Manual)

Відгуки

Теги товарів

Інші користувачі позначили цей товар такими тегами:

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .