🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Портативне робоче місце

Портативне робоче місце

Про компанію SPYRUS

Заснована в 1992 році, SPYRUS, Inc. розробляє, виговляє та продає продукти, основані на апаратному шифруванні,  аутентифікації та  захисті цифрового вмісту. Хоча компанія обслуговує широкий спектр корпоративних клієнтів,  основна іі увага приділяється державним, фінансовим та медичним підприємствам, які регулюються законодавством, таким як Закон Грамм-Ліч-Блілі, Закон про перенесення медичного страхування та відповідальність (HIPAA), Закон Сарбейнса-Окслі про впровадження надійних засобів захисту інформації.

Компанія SPYRUS має патенти в США та за кордоном, що дозволяє вирішувати питання безпечної аутентифікації, безпечного зв'язку та повного шифрування дисків, а також патенти, що стосуються захисту даних та управління правами на цифровий контент. Щоб запобігти введенню ненадійних компонентів, технологія безпеки SPYRUS ™ розроблена, спроектована і виготовлена ​​в США відповідно до стандартів FIPS 140-2 Level 3.

Компанія реалізує найсильніші комерційно доступні криптографічні алгоритми, розроблені таким чином, щоб перевищувати найвищі стандарти сертифікації безпеки, такі як Common Criteria, FIPS 140-2 Рівні 2 до 4, HSPD-12 і FIPS 201.  Реселери в усьому світі розгорнули рішення SPYRUS.

SPYRUS - приватна компанія зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, Каліфорнія.

Корпоративна місія

Встановити стандарт для рішень безпеки даних та продуктів управління ідентифікацією. Надати  клієнтам рішення на основі апаратного шифрування та управління ідентифікацією, які відповідають вимогам безпеки, спрощують і централізують адміністрування та знижують вартість володіння.

Працюйте безпечно на будь-якому ПК!

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)