🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Safexs Умови Використання

 

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯПЕРЕГЛЯДВміст цієї сторінки складений Safexs Security Store. Протягом усієї сторінки, терміни “ми” та “наш” означають Safexs Security Store. Уся інформація, приведена на сторінці, включно з інструментами та послугами, є власністю Safexs Security Store, і доступна Вам, користувачу, за умови прийняття усіх правил, положень, політик та зауважень, викладених нижче.

Відвідуючи наш сайт та/або придбавши нашу продукцію, Ви берете участь у користуванні нашими “Послугами” та погоджуєтесь з усіма наступними правилами та положеннями (“Умовами Використання”, “Правилами”), включно з додатковими, переліченими тут або доступними за посиланнями. Ці Умови Використання поширюються на усіх відвідувачів сторінки без обмежень, включаючи переглядачів, виробників, постачальників, клієнтів, продавців та учасників вмісту.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови, перш ніж перейти до користування нашим сайтом. Переглядаючи чи використовуючи будь-яку частину нашого сайту, Ви погоджуєтесь з цими Умовами Використання. Якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким з правил, Ви маєте покинути сайт та припинити користуватись нашими послугами. Якщо ці Умови Використання розглядати як пропозицію, їх дотримання обмежене виключно самими Умовами Використання.

Усі нові функції чи інструменти, що додаватимуться, також є суб`єктом цих Правил. Ви можете ознайомитись з поточною версією Умов Використання у будь-який час на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов надання послуг, публікуючи оновлення та/або зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність за періодичний перегляд цієї сторінки на предмет змін. Подальший перегляд сайту та користування послугами після опублікування будь-яких змін означатиме прийняття цих змін.ЧАСТИНА 1 – ПРАВИЛА ОНЛАЙН-МАГАЗИНУПогоджуючись з цими Умовами Використання, Ви підтверджуєте, що досягли повнолітнього віку, прийнятого у Вашій країні чи місці проживання, або ж робите це з дозволу повнолітніх осіб.

Ви не можете використовувати нашу продукцію з будь-якою нелегальною чи незаконною метою, а також при користуванні Послугами порушувати будь-які закони у Вашій юрисдикції (зокрема, але не обмежуючись законами про дотримання авторських прав).

Ви не можете поширювати віруси чи будь-який інший код руйнівної природи.

Порушення будь-якого з Правил призведе до негайного припинення Вашого обслуговування.ЧАСТИНА 2 – ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯМи залишаємо за собою право відмовити у обслуговуванні за будь-якої причини та у будь-який час.

Ви усвідомлюєте, що Ваш вміст (окрім інформації про кредитну картку) може бути переданий незашифрованим і включати в себе (а) передачу через різні мережі; і (b) зміни для відповідності та адаптації до технічних вимог підключених мереж або пристроїв. Інформація про кредитну картку завжди шифрується під час передачі через мережі.

Ви погоджуєтесь не відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, перепродавати або використовувати будь-яку частину Послуг, використання Послуг чи доступ до Послуг або будь-якого вмісту на веб-сайті, через який надається послуга, без чіткого письмового дозволу від нас.

Положення, що використовуються у цій угоді, включені лише для зручності, вони не обмежують та не впливають ніяким іншим чином на ці Умови.ЧАСТИНА 3 – ТОЧНІСТЬ, ПОВНОТА ТА СВОЄЧАСНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇМи не несемо відповідальності за точність, повноту та актуальність поширюємої нами інформації. Матеріали на сайті надані лише для загального ознайомлення, і не мають використовуватись як основа для прийняття рішень без попередньої консультації з більш точними, повними та своєчасними джерелами інформації. Посилатись на матеріали з цього сайту Ви можете лише на власний ризик.

Цей сайт може містити деяку історичну інформацію. Історична інформація не обов`язково є актуальною і надається лише для ознайомлення. Ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього сайту в будь-який час, але ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому сайті. Ви погоджуєтеся, що слідкувати за внесенням змін — Ваша відповідальність.ЧАСТИНА 4 – ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЦІН ТА ПОСЛУГЦіни на наші продукти можуть змінюватись без попередження.

Ми залишаємо за собою право у будь-який час змінити склад чи припинити надання Послуг (повністю або будь-яку частину) без попередження.

Ми не несемо відповідальності перед Вами чи третіми особами за будь-які модифікації, зміну ціни, призупинення чи припинення надання Послуг.ЧАСТИНА 5 – ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ (якщо це застосовно)Деякі продукти чи послуги можуть бути доступні виключно онлайн через веб-сайт. Ці товари або послуги можуть бути в обмеженій кількості та підлягати поверненню чи обміну тільки у відповідності з нашою Політикою Повернення.

Ми докладаємо усіх можливих зусиль, щоб якомога точніше відобразити кольори та зображення наших продуктів, які з'являються у магазині. Ми не можемо гарантувати точність відображення будь-якого кольору на моніторі Вашого комп'ютера.

Ми залишаємо за собою право, але не зобов'язані обмежувати продаж наших продуктів чи послуг будь-якій особі, географічному регіону чи юрисдикції. Ми можемо використовувати це право в кожному окремому випадку. Ми залишаємо за собою право обмежувати кількість пропонуємих продуктів або послуг. Усі описи продуктів або ціни можуть змінюватися в будь-який час без попередження, на наш власний розсуд. Ми залишаємо за собою право будь-коли припинити виготовлення будь-якого продукту. Будь-яка пропозиція щодо будь-якого продукту чи послуги, розміщених на цьому сайті, може бути скасована чи визнана недійсною.

Ми не гарантуємо, що якість будь-яких продуктів, послуг, достовірність інформації чи іншого матеріалу, які Ви придбали чи отримали, відповідатиме Вашим очікуванням, або що будь-які помилки у наданні Послуг будуть виправлені.ЧАСТИНА 6 – ТОЧНІСТЬ ОГОЛОШЕНЬ ТА ІНФОРМАЦІЇ З ОБЛІКОВИХ ЗАПИСІВМи залишаємо за собою право скасувати будь-яке замовлення, яке Ви розміщуєте у нас. Ми можемо, на власний розсуд, обмежувати чи скасовувати кількість придбаного на особу, господарство чи замовлення. Ці обмеження можуть включати в себе замовлення, розміщені одним обліковим записом клієнта, тією ж кредитною карткою та/або замовленнями, що використовують ту саму платіжну адресу чи адресу для доставки. У разі зміни чи скасування замовлення ми можемо спробувати повідомити Вас, звернувшись до адреси електронної пошти, платіжної адреси чи телефону, вказаних на момент замовлення. Ми залишаємо за собою право обмежувати або забороняти замовлення, які, на наш погляд, можуть бути розміщені дилерами, посередниками або дистриб'юторами.

Ви погоджуєтеся надавати повну та точну інформацію у обліковому записі, про поточну покупку та про всі покупки, здійснені в нашому магазині. Ви погоджуєтеся своєчасно оновлювати свій обліковий запис та іншу інформацію, включаючи адресу електронної пошти, номери кредитних карток та термін придатності, щоб ми могли завершити Ваші транзакції та зв'язатися з вамиу разі необхідності. Для детальнішої інформації ознайомтесь з Політикою Повернень.ЧАСТИНА 7 – ДОДАТКОВІ ІНСТРУМЕНТИМи можемо надавати Вам доступ до інструментів від третіх осіб, які не контролюємо та навіть не маємо можливості для спостереження чи контролю.

Ви визнаєте та погоджуєтесь, що ми надаємо доступ до таких інструментів "як є" та "як можливо" без будь-яких гарантій, попереджень чи умов будь-якого роду та без будь-якого схвалення. Ми не несемо ніякої відповідальності, пов'язаної із використанням додаткових інструментів від сторонніх осіб.

Ви використовуєте додаткові інструменти, пропонуємі через сайт, повністю на Ваш власний ризик та розсуд, і Ви маєте переконатися, що ознайомлені та погоджуєтесь з умовами, на яких інструменти надаються відповідними сторонніми постачальниками.

Також ми можемо пропонувати у майбутньому нові послуги та/або функції за допомогою сайту (включаючи випуск нових інструментів та ресурсів). Ці нові функції та/або послуги також підпадатимуть під дію цих Умов Використання.ЧАСТИНА 8 – ПОСИЛАННЯ НА ТРЕТІХ ОСІБДеякий вміст, продукти та послуги, доступні через Обслуговування, можуть містити матеріали від третіх осіб.

Посилання на сторонні джерела, вказані на цьому сайті, можуть привести на сайти третіх осіб, не пов`язаних з нами. Ми не перевіряємо і не оцінюємо їх вміст, не відповідаємо за його точність, не надаємо гарантій і не несемо відповідальності за будь-які сторонні матеріали чи веб-сайти, а також за будь-які інші матеріали, продукти та послуги від сторонніх осіб.

Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду або збитки, пов'язані з покупкою або використанням товарів, послуг, ресурсів, вмісту чи будь-яких інших транзакцій, здійснених у зв'язку з будь-якими сторонніми веб-сайтами. Будь ласка, уважно ознайомтеся з політикою та практикою сторонніх розробників та переконайтеся, що ви зрозуміли їх, перш ніж розпочати транзакцію. Скарги, претензії, проблеми або питання, що стосуються сторонніх виробів, повинні бути спрямовані стороннім особам.ЧАСТИНА 9 – КОМЕНТАРІ КОРИСТУВАЧІВ, ЗВОРОТНІЙ ЗВ`ЯЗОК ТА ІНШІ ВІДПОВІДІЯкщо, на наш запит, Ви надсилаєте деякі особливі матеріали (наприклад, записи конкурсу) або без запиту від нас, Ви надсилаєте креативні ідеї, пропозиції, плани чи інші матеріали -- онлайн, електронною поштою, звичайним листом чи іншим чином (у цілому -- "коментарі"), Ви погоджуєтеся, що ми можемо будь-коли без обмежень редагувати, копіювати, публікувати, розповсюджувати, перекладати та іншим чином використовувати на будь-якому носії будь-які коментарі, які Ви надіслали нам. Ми не обіцяємо і не зобов'язані (1) зберігати будь-які коментарі в конфіденційності; (2) виплатити компенсацію за коментар; або (3) відповісти на будь-які коментарі.

Ми можемо, але не зобов'язані контролювати, редагувати або видаляти вміст, який, на наш погляд, є незаконним, образливим, загрозливим, наклепницьким, провокативним, порнографічним, нецензурним або іншим чином неприйнятним або порушує інтелектуальну власність будь-якої сторони або ці Умови Використання.

Ви погоджуєтеся, що Ваші коментарі не порушать жодних прав третьої сторони, включаючи авторські права, торгову марку, конфіденційність, особистість чи інше особисте або майнове право. Ви також погоджуєтесь, що у ваших коментарях не буде загрозливого чи іншим чином незаконного, зловмисного чи нецензурного матеріалу, або такого, що містить будь-який комп'ютерний вірус чи інше шкідливе програмне забезпечення, і це ніяк не вплине на роботу Послуг чи будь-якого пов'язаного з ними сайту. Ви не можете використовувати фальшиву адресу електронної пошти, видавати себе за інших осіб, або іншим способом вводить в оману нас чи сторонніх осіб щодо походження будь-яких коментарів. Ви несете особисту відповідальність за будь-які коментарі, які Ви робите, та їх правдивість. Ми не беремо на себе жодної відповідальності за коментарі, опубліковані Вами чи сторонніми особами.ЧАСТИНА 10 – ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯВаші повідомлення, що містять особисту інформацію, зберігаються в нашому сховищі, згідно з Політикою Приватності.ЧАСТИНА 11 – ПОМИЛКИ, НЕТОЧНОСТІ ТА УПУЩЕННЯІнколи на нашому сайті або у Послугах може міститися інформація, що містить типографічні помилки, неточності або недоліки, які можуть стосуватися опису продуктів, цін, акцій, пропозицій, витрат на доставку товарів, часу транзиту та доступності. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або пропуски, а також змінювати або оновлювати інформацію або скасовувати замовлення, якщо будь-яка інформація у Послугах або на будь-якому пов'язаному веб-сайті є неточною, у будь-який час без попереднього повідомлення (у тому числі після того, як Ви подали Ваші замовлення).

Ми не зобов'язуємось оновлювати, змінювати чи уточнювати інформацію у Послугах або на будь-якому пов'язаному сайті, включаючи, але не обмежуючись, ціну, окрім випадків, передбачених законодавством. Жодне вказане оновлення чи дату оновлення, застосовані в Послугах або будь-якому пов'язаному веб-сайті, не повинні містити вказівку на те, що інформація в Сервісі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті була змінена чи оновлена.ЧАСТИНА 12 – НЕПРАВОМІРНЕ ВИКОРИСТАННЯНа додаток до інших заборон, викладених в Умовах Використання, Вам забороняється користуватися сайтом або його вмістом: (a) для будь-якої протизаконної мети; (b) вимагати від інших, щоб вони виконували або брали участь у будь-яких протиправних діях; (c) порушувати будь-які міжнародні, федеральні, провінційні або державні норми, правила, закони або місцеві традиції; (d) порушувати наші права на інтелектуальну власність або права інтелектуальної власності інших осіб; (е) ображати, зловживати, погрожувати, шкодити, наклепати, дражнити, зневажати, залякувати або дискримінувати на основі статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної приналежності, раси, віку, національного походження чи інвалідності; (f) подавати неправдиву або оманливу інформацію; (g) завантажувати або передавати віруси або будь-який інший тип шкідливого коду, який буде або може бути використаний будь-яким способом, що вплине на функціональність або роботу Послуг або будь-якого пов'язаного з ними веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету; (h) збирати або відстежувати особисті дані інших осіб; (і) використовувати такі зловмисні методики, як: spam, phish, pharm, pretext, spider, crawl, чи scrape; (j) задля будь-якої непристойної або аморальної мети; або (k) втручатися чи обходити функції безпеки Послуг або будь-якого пов'язаного з ними веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету. Ми залишаємо за собою право припинити надання Послуг або можливості користування будь-якоим пов'язаним з ними веб-сайтом за порушення будь-яких з цих правил.ЧАСТИНА 13 – ВІДМОВА У ГАРАНТІЙНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ; ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІМи не гарантуємо, не заявляємо і не обіцяємо, що користування нашими Послугами буде безперервним, вчасним, безпомилковим та безпечним.

Ми не гарантуємо, що результати, які можуть бути отримані від використання Послуг, будуть точні або надійні.

Ви погоджуєтеся, що час від часу ми можемо припиняти надання Послуг протягом невизначеного терміну або скасувати надання Послуг в будь-який час без попередження.

Ви повністю погоджуєтеся з тим, що Ви використовуєте або не використовуєте Послуги на Ваш виключний ризик. Сервіс і всі товари та послуги, які доставляються Вам, (крім випадків, про які ми прямо вказали) надаються "як є" та "як доступні" для використання без будь-яких обіцянок, гарантій або умов будь-якого характеру, включаючи всі передбачувані гарантії або умови товарної придатності, якість товару, придатність для певної мети, довговічність, право власності та невиконання зобов'язань.

У будь-якому випадку Safexs Security Store, наші директори, офіцери, співробітники, філії, агенти, підрядники, стажисти, постачальники, постачальники послуг або ліцензіари не повинні нести відповідальності за будь-які травми, збитки, претензії або будь-які прямі, непрямі, випадкові, каральні, спеціальні або побічні збитки будь-якого виду, включаючи, без обмежень, втрачені прибутки, втрачені доходи, втрачені заощадження, втрата даних, витрати на заміщення або будь-які подібні збитки, незалежно від того, що вони знаходяться в контракті, халатність, сувору відповідальність чи інше від використання будь-яких послуг або продуктів, придбаних за допомогою Послуг, або будь-які інші претензії, які пов'язані будь-яким способом з використання Вами Послуг чи будь-якого продукту, включаючи, але не обмежуючись, будь-які помилки чи пропуски у будь-якому вмісті, або будь-які втрати або пошкодження будь-якого виду, понесені внаслідок використання служби або будь-якого вмісту (або продукту), опублікованого, переданого або іншим чином наданого через Послуги, навіть якщо повідомили про їхню можливість. Оскільки деякі держави та юрисдикції не допускають виключення або обмеження відповідальності за непряму або побічну шкоду, в таких державах чи юрисдикціях, наша відповідальність обмежується максимальною мірою, дозволеною законом.ЧАСТИНА 14 - ВІДШКОДУВАННЯВи погоджуєтеся підтримувати, захищати та утримуватись від переслідувань Safexs Security Store та наші батьківські і дочірні компанії, афілійованих осіб, партнерів, офіцерів, директорів, агентів, підрядників, ліцензіарів, постачальників послуг, субпідрядників, постачальників, стажистів та працівників від будь-яких претензій або вимог, включаючи розумні гонорари адвокатів, заподіяних будь-якою сторонньою стороною внаслідок Вашого порушення цих Умов Використання або документів, що містяться у вигляді посилання, або Вашого порушення будь-якого закону або прав сторонніх осіб.ЧАСТИНА 15 - СКОРОЧУВАЄМІСТЬУ випадку, якщо будь-яке положення цих Умов надання послуг визнається незаконним, недійсним чи недійсним, таке положення, однак, повинно бути виконане в повній мірі, що допускається чинним законодавством, і невиконана частина вважається відокремленою від цих Умов Використання, таке визначення не впливає на дійсність та можливість виконання будь-яких інших положень, що залишилися.ЧАСТИНА 16 - ПРИПИНЕННЯУгоди та зобов'язання сторін, укладені до дати закінчення терміну дії, зберігаються після припинення дії цієї угоди з будь-якою метою.

Ці Умови Використання є дійсними, доки їх дію не буде припинено Вами або нами. Ви можете будь-коли скасувати ці Умови Використання, повідомивши нас про те, що Ви більше не бажаєте використовувати наші Послуги, або при припиненні використання нашого сайту.

Якщо, на наш погляд, Ви не виконали або не в змозі виконати у будь-який термін положення цих Умов Використання, ми можемо припинити дію цієї угоди будь-коли без попередження, і Ви будете нести відповідальність за всі суми, що підлягають сплаті включаючи дату припинення дії; та/або відповідно можемо заборонити Вам доступ до наших Послуг (або будь-якої їх частини).ЧАСТИНА 17 - ПОВНОТА УГОДИНевиконання нами чи незастосування будь-яких прав або положень цих Умов Використання не є відмовою від такого права або положення.

Ці Умови Використання, а також будь-які положення, політики чи правила, розміщені нами на сайті стосовно Послуг, означають повну згоду та взаєморозуміння між Вами та нами і регулюють Ваше використання Послуг, замінюючи будь-які попередні чи одночасні угоди, повідомлення та пропозиції , будь то усна або письмова, між Вами та нами (включаючи, але не обмежуючись, попередні версії Умов Використання).

Будь-яка невизначеність у тлумаченні цих Умов Використання не повинна тлумачитись проти осіб, що їх склали.ЧАСТИНА 18 – ДЕРЖАВНЕ ЗАКОНОДАВСТВОЦі Умови Використання та окремі угоди, згідно з якими ми надаємо Вам Послуги, регулюються та розглядаються відповідно до законодавства Джерсі.ЧАСТИНА 19 – ЗМІНИ В УМОВАХ ВИКОРИСТАННЯВи можете у будь-який час переглянути актуальну версію Умов Використання на цій сторінці.

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд оновити, змінити або замінити будь-яку частину цих Умов надання послуг, опублікувавши оновлення та зміни на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність періодично перевіряти наш сайт на предмет змін. Ваше подальше використання або доступ до нашого веб-сайту чи Служби після опублікування будь-яких змін до цих Умов використання означає прийняття цих змін.ЧАСТИНА 20 – КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯЯкщо у Вас виникли додаткові запитання стосовно Умов Використання, Ви можете задати їх, надіславши листа на sales@kt.kiev.ua або зателефонувавши (044) 496-23-66.ПоверненняНаша політика триває 30 днів. Якщо після вашої покупки минуло 30 днів, на жаль, ми не можемо запропонувати Вам відшкодування або обмін.

Щоб отримати право на повернення, Ваш товар повинен бути невикористаним і в тому самому стані, що Ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Ми не повертаємо кошти, витрачені на завантажуємі програмні продукти.

Для здійснення повернення ми вимагаємо квитанції або підтвердження покупки.

Будь ласка, не надсилайте свою покупку виробнику.

Є певні ситуації, коли надаються лише часткові компенсації (якщо це застосовно).

Будь-який предмет, не в його початковому стані, пошкоджений або відсутні деталі з причин, не пов'язаних з нашою помилкою.

Будь-який товар, який повертається більше, ніж через 30 днів після доставки.Повернення коштів (якщо це застосовно)Щойно Ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо Вам електронного листа, щоб повідомити Вас про те, що ми отримали Ваш повернений товар. Ми також повідомимо Вас про схвалення або відхилення Вашого відшкодування.

Якщо Ваш запит затверджено, то Ваше повернення буде оброблено, і кошти будуть автоматично повернені до Вашої кредитної картки або оригінального способу оплати протягом декількох днів.Затримка та втрата відшкодувань (якщо це застосовно)Якщо Ви ще не отримали відшкодування, спершу ще раз перевірте свій банківський рахунок.

Зв'яжіться з компанією, що видала кредитну картку, можливо, знадобиться деякий час, перш ніж офіційно буде відправлено відповідне відшкодування.

Потім зв'яжіться зі своїм банком, можливо, знадобиться деякий час, перш ніж офіційно буде відправлено відповідне відшкодування.

Якщо Ви виконали все це, але не отримали відшкодувань, будь ласка, зв'яжіться з нами.Продаж (якщо це застосовно)Відшкодовуються лише елементи з регулярною вартістю, на жаль, предмети продажу не можуть бути повернені.Обмін (якщо це застосовно)Ми замінюємо тільки несправні або пошкоджені товари. Якщо Вам потрібно обміняти його на такий самий товар, напишіть нам на  info@safexs.se та вишліть свій товар за адресою: Safexs, Ridbanegatan 4, 213 77, Malmö.ПодарункиЯкщо товар було позначено як подарунок, коли він був придбаний і відправлений безпосередньо Вам, Ви отримаєте подарунковий кредит на вартість Вашого повернення. Після отримання поверненого товару Вам буде надіслано подарунковий сертифікат.ДоставкаДля повернення продукту Ви маєте надіслати його за адресою: Safexs, Ridbanegatan 4, 213 77, Malmö.

Ви відповідальні за оплату своїх витрат на доставку для повернення товару. Вартість доставки не підлягає відшкодуванню. Якщо Ви отримаєте відшкодування, вартість поверненої доставки буде відрахована з Вашого повернення.

В залежності від того, де Ви мешкаєте, час, необхідний для здійснення обміну, може сильно відрізнятись.

Якщо Ви придбали товар на суму, більшу ніж €75, розгляньте можливості відстежуємої доставки та страхування. Ми не можемо гарантувати, що Ви отримаєте повернений товар.Інформація про компаніюSafexs is run by,
CTWO Products AB
Ridbanegatan 4
213 77, Malmö
Phone number: +46 40-685 99 80 (Weekdays 9:00 - 16:30)
E-mail: info@safexs.se 
Org.no: 556651-6042
Bankgiro number: 5044 - 1849
IBAN: SE3850000000055011042715
BIC/SWIFT: ESSESESS
VAT-number: SE556651604201
Holds a F-tax certificate
VAT registered