🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Чи дійсна гарантія на пристрій при використанні оперативної пам'яті інших виробників?

Компанії Kingston стало відомо зі звітів, що дилер компанії-виробника комп'ютерних систем повідомив покупцеві (який міг бути кінцевим користувачем, реселлером або інтегратором) про анулювання гарантії компанії-виробника систем в разі використання покупцем в комп'ютерній системі компанії-виробника модулів пам'яті, виготовлених стороннім виробником. За допомогою такого прийому дилер намагався змусити покупця придбати модулі пам'яті, виготовлені компанією-виробником систем, вартість яких, як правило, вище, ніж вартість продукції компанії Kingston. Компанія-виробник може використовувати даний вид загрози порушення гарантії для навіювання покупцям побоювань, невпевненості і сумнівів. Це приклад так званого FUD-маркетингу (fear, uncertainty, doubt).

З точки зору законодавства такі хитрощі можна розглядати як "продаж за умови примусової покупки". Як правило, такі методи продажу вважаються незаконними.
(В США такі випадки регулювані Законом Магнусон-Мосса про гарантії (Magnuson-Moss Warranty Act) від 1975 року (детальніше від
Kingston)
Компанії та фізичні особи, які порушують таким чином законодавство, несуть різні види відповідальності, в тому числі у вигляді відшкодування збитків в триразовому розмірі. )
Важливим моментом є те, що незалежно від легітимності, такі хитрощі при продажу призначені для примусу недосвідчених покупців до витрат, які перевищують необхідні витрати на модернізацію пам'яті.

Компанія Kingston повністю підтримує право вибору покупця і вважає, що споживачі (кінцеві користувачі, реселлери або системні інтегратори) повинні бути вільні у виборі сумісних модулів пам'яті, не наражаючись загрозам і дезінформації. Протягом всього часу існування компанія Kingston додає особливу важливість надійності своєї продукції. Модулі пам'яті Kingston проектуються відповідно до вимог систем певного класу, в яких вони будуть використані. Модулі пам'яті компанії проходять 100% перевірку для забезпечення виняткової надійності і сумісності.
Також компанія Kingston надає для всіх своїх модулів пам'яті довічну гарантію і безкоштовну технічну підтримку в режимі 24/7.