🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Slider
можливості та переваги
Нанесення Вашого Логотипу
Нанесення логотипу Вашої компанії на обрані Вами моделі флеш накопичувачів - це унікальний спосіб покращити впізнаваність Вашого бренду.
Завчасне завантаження Вашого контенту
Ваш контент, будь то документи, зображення або відео,заздалегідь завантажений на флеш накопичувач з вашим логотипом, це ідеальне рішення для використання в області навчальних і тренінгових програм.
USB накопичувач без логотипу
За Вашим бажанням можете замовити якісний флеш накопичувач без будь-якого логотипу.
Унікальна Фірмова Упаковка та Корпус
За Вашим бажанням можете замовити флеш накопичував у корпусі та індивідуальній упаковці за Вашим вибором.
умови програми
тираж
Нанесення лого на USB-флеш Kingston чи Transcend - від 100 штук - нанесення лого на моделі USB-флеш Kingston Secure DataTraveler - від 50 штук - власна марка на моделі USB-флеш Kingston DataTraveler - від 1 000 штук - нанесення лого на карти памяті Kingston SDHC/SDXC від 100 штук, на карти памяті Transcend SDHC/SDXC від 10 000 штук (кількість має бути кратна 10 000 шт) - індивідуальний логотип для карт памяті Kingston SDHC/SDXC - від 2 000 штук - нанесення власної марки на карти памяті Kingston CompactFlash - від 5 000 штук - завантаження рекламного контенту від 500 чи 5 000 штук (в злежності від типу контенту) - фірмова упаковка Kingston - від 5 000 штук - фірмовий корпус Kingston від 5 000–10 000 штук .
терміни виконання
3-4 тижні після узгодження макету. Відправте нам запит на отримання макету.
доступні моделі та ціни
Kingston - від 8ГБ, Transcend - від 4ГБ. Доступні до замовлення моделі можна знайти за посиланням. Відправте нам запит на отримання цінової пропозиції.
інші умови
Відміна замовлення не передбачена. Діють стандартні умови гарантіі Kingston і Transcend. Заміна по гарантіі виконується на продукцію без логотипу.