sales@kt.kiev.ua 📞 +38 044 496 23 66

IKD300M/32GB

More Views

IKD300M/32GB

Regular Price: $207.35

Special Price $186.62

Availability: In stock

Kingston 32GB USB 3.0 IronKey D300 Managed
Description

Details

USB-накопичувач IronKeyTM D300 від Kingston забезпечує високий рівень безпеки за допомогою спеціальних функцій для надійного захисту всіх найважливіших даних. Він сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2 рівня 3 і має 256-розрядне апаратне шифрування AES в режимі XTS. Крім того, накопичувач використовує вбудоване ПО з цифровим підписом для захисту від атак класу BadUSB, а також забезпечує комплексний парольний захист від несанкціонованого доступу. Шифрування і дешифрування виконуються в накопичувачі, не залишаючи слідів в хост-системі; накопичувач блокується і переформатується після 10 спроб введення пароля для захисту від атак методом підбору.

Міцний і захищений накопичувач IronKey D300 від Kingston має оцинкований корпус з епоксидним заливанням для фізичного захисту, щоб ви могли бути впевнені, що накопичувач витримає у найскладнішій ситуації. Він підтримує можливість адаптації, простий у використанні і має водонепроникну конструкцію із зануренням до 1,2 м, таким чином відповідаючи вимогам IEC 60529 IXP82. Технологія SuperSpeed ​​(USB 3.0) гарантує високу швидкість роботи і безпеку даних; IronKey D300 забезпечує швидку передачу даних; завдяки величезному досвіду Kingston у виробництві флеш-пам'яті і використання новітніх технологій пам'яті NAND і контролерів, ви можете бути впевнені, що цей накопичувач буде працювати довгі роки.

Модель Managed
IronKey D300 також пропонується у вигляді моделі Managed, для якої потрібно ПЗ IronKey EMS by DataLocker (продається окремо), що забезпечує централізоване управління доступом до накопичувача. Програмне забезпечення (хмарне або локальне) встановлює управління накопичувачем, такі як складність пароля і обмеження спроб введення, а також дозволяє адміністраторам віддалено відключати загублені або вкрадені накопичувачі, відновлювати забуті паролі і виконувати інші функції.

Порівняльна таблиця флеш-накопичувачів Kingston з шифруванням

Additional Information

Additional Information

Product Line Encrypted USB Flash Drives
Availability Analog, Different volume analog
Manufacturer Kingston Technology
Speed/Class No
Flash Chip Technology No
Series Kingston IronKey
Form Factor USB Drive
Interface USB 3.0
Capacity 32GB
Ideal For No
Reviews
FAQ

You may also be interested in the following product(s)

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.