🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

У чому особливість модулів пам'яті Kingston ValueRAM Server Premier?

Модулі пам'яті ValueRAM Server Premier.
Модулі Server Premier завжди виготовляються з використанням одних і тих же компонентів із завчасним інформуванням про внесення змін до продукції (PCN). Попередні повідомлення про зміни надають достатньо часу для проведення перевірок і тестування на підприємстві замовника. З модулями ValueRAM Server Premier ви можете розраховувати на ту найвищу надійність і продуктивність, які ІТ-професіонали в усьому світі очікують від Kingston.

 

Повідомлення про внесення змін до продукцію (PCN)
використанням тільки матеріалів з затвердженою специфікації, що є ідеальним рішенням для тих, хто використовує або збирає системи, що вимагають відповідності використовуваних брендів і обов'язкової перевірки DRAM. При виготовленні модулів Server Premier забезпечується повний контроль використовуваних матеріалів (аж до перевірки версій кристалів мікросхем), щоб така серверна пам'ять могла встановлюватися в пристроях, які вимагають підвищеної надійності.

 

Повний контроль використовуваних матеріалів
Модулі ValueRAM Server Premier виготовляються з використанням тільки матеріалів з затвердженою специфікації, що є ідеальним рішенням для тих, хто використовує або збирає системи, що вимагають відповідності використовуваних брендів і обов'язкової перевірки DRAM. Модулі Server Premier відповідають вимогам JEDEC, при їх виробництві забезпечується повний контроль використовуваних матеріалів (аж до перевірки кристалів мікросхем), щоб така серверна пам'ять могла встановлюватися в пристроях, які вимагають підвищеної надійності