🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Що означає підтримка ECC в оперативній пам'яті? Чи сумісна дана пам'ять з моїм ПК?

ECC (error-correcting code, код корекції помилок) - алгоритм, який додає дані до кожного переданому сигналу, що дозволяють приймаючій стороні визначити факт помилки, що виникають в процесі передачі даних, і при можливості виправити несуттєвий збій.

ECC використовується в пристроях зберігання даних, зокрема в оперативній пам'яті. У режимі ECC можливо виправлення тільки одиночних помилок, тобто помилку в одному біті з 64, які зчитує процесор CPU. Технологію ECC підтримують деякі материнські плати для робочих станцій і ноутбуків і практично всі серверні. Модулі пам'яті з ECC мають більш високу вартість, ніж ті, що не підтримують цей алгоритм.

Фізично ECC реалізується у вигляді додаткової 8-розрядної мікросхеми пам'яті, встановленої поруч з основними. Таким чином, модулі з ECC є 72- розрядним (на відміну від стандартних 64-розрядів модулів). Деякі типи пам'яті (Registered, Full Buffered) випускаються тільки в ECC варіанті. В оперативній пам'яті для ноутбуків ECC, як правило не використовується.

Для того щоб дізнатися, чи підходить пам'ять з даними алгоритмом для Вашого ПК, Ви можете відправити нам запит, з моделлю пристрою на адресу: sales@kt.kiev.ua, або зателефонувати нам по телефону: (044) 496-23 -66