🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Оплата

Оплата
 
Способи оплати
 
Готівковий розрахунок (оплата рахунку через банк)
Фізичні особи. Готівкові платежі від фізичних осіб здійснюються через будь-який комерційний або державний банк. Після заповнення та підтвердження замовлення, Ви отримаєте рахунок з реквізитами ТОВ «Київтек». Ви можете роздрукувати цей рахунок з параметрами Вашого замовлення та скористатися ним для оплати у банку.
Примітка: зверніть увагу, що у вартість замовлення не включено комісію банку, вона сплачується окремо від вартості замовлення. Розмір комісії за банківський переказ складає приблизно 1-2% від суми оплати. 
 
Безготівковий розрахунок
Юридичні особи. Безготівковий розрахунок з юридичними особами здійснюється через будь-який комерційний або державний банк, у якому юридична особа має розрахунковий рахунок. Після заповнення та підтвердження замовлення, Ви отримаєте рахунок-фактуру з реквізитами ТОВ «Київтек». Ви можете роздрукувати цей рахунок-фактуру з параметрами Вашого замовлення для оплати. 
 
Усі необхідні для звітності фінансові документи відправляються листом на вашу поштову адресу, вказану при оформленні замовлення. Документи в електронному вигляді відправляються на e-mail протягом 1-2 днів з моменту виконання замовлення. 
 
Оплата платіжною карткою
Використовувати можна картки Visa й MasterCard. Картка повинна бути відкрита для розрахунків онлайн (зверніться у службу підтримки вашого банку). Номер контакт-центру банку вказаний на зворотній стороні вашої карти. Проведення платежів відбувається за допомогою системи безпечних платежів ПриватБанку (LiqPay) – без збору даних про карту клієнта, без додаткової комісії.
 
Служба підтримки платежів:   support@liqpay.com
 
Система безпечних платежів LiqPay дозволяє здійснювати оплату за допомогою:
 
Картка
Оплата за допомогою карт VISA / MasterCard з підтримкою 3D Secure.
 
QR-код
Генерується QR-код для оплати, клієнт сканує код і підтверджує платіж за допомогою додатку Privat24 або SENDER.
 
LiqPay
При оплаті за допомогою Liqpay - гаманця не потрібно вводити дані картки, достатньо вибрати потрібну картку із списку.
 
Приват24
Для клієнтів Приват24 оплатити можна у своєму акаунті.
 
Готівка
Оплата готівкою у терміналах ПриватБанка.
Як це працює
 
Рахунок
Платіж, який клієнт оплатить пізніше, відправивши рахунок на e-mail
 
MasterPass
Електронний гаманець від MasterCard, який дозволить полегшити процес оплати: клієнту потрібно лише вибрати карту і підтвердити оплату у своєму електронному гаманці.
 
Розстрочка
Ви можете оплатити товар в розстрочку, «розбивши» на 10 платежів з щомісячною комісією 2,9%