🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: серверна оперативна пам'ять Server Premier виробництва Kingston

 

Новий випуск Server Premier від Kingston

Щоб оптимізувати представлену представлену серверну продукцію та підсилити позиції свого бренду, Kingston систематизував свою серверну оперативну пам'ять — побудовану на основі запчастин I-parts від Intel та деяких серверних SSM-запчастин — у перелік артикулів Server Premier SKU.

Server Premier надає Вам та Вашим клієнтам:

• Більше, ніж просто пам'ять – переваги запчастин ValueRAM, I-parts, Server Premier та SSM KCP за ту саму ціну

• Менше клопоту – можливість оперувати інвентарем легше та ефективніше

• Premier означає Якісний – Кращий бренд у серверному просторі за невеликі кошти

З випуском нової серверної платформи Purley від Intel, новий Kingston Server Premier стає основним продуктом, що надається серверній пам'яті від Kingston. Server Premier продовжує бути моделлю із закритого Переліку Матеріалів — Bill of Materials (BOM), з контрольованим переліком BOM дизайном PCB, Регістром та DRAM, та може бути ідентифікований за значеннями показнику “KSM” SKU. Server Premier призначений для спрощення вибору між серверними пропозиціями від Kingston та задовольняє специфічні потреби малого та середнього бізнесу, системних інтеграторів, постачальників файлообмінних та хмарних сервісів.

Запчастини Server Premier випускаються лише у формфакторі DDR4 та можуть бути запущені на швидкості у 2666 у 2400 MT/s, вони є призначеними у першу чергу для серверної платформи Purley від Intel. Це означає, що попередній стандарт SKU-артикулів Server Premier, сертифікованих Intel, котрий мав відповідні значення у 2400 чи 2133 MT/s, більше не вказується як застарілий.

Новий Server Premier також підтриманий сертифікацією Intel для Purley, і не передбачає нових запчастин I-Parts на 2666 MT/s, а також OEM-систем другого рівня, тобто нових запчастин типу KCP на швидкості 2666 MT/s.

Враховуючи велику кількість запитів від клієнтів, Kingston продовжує надавати попередження про зміни у випуску продукції (PCN) та про закінчення терміну випуску і підтримки як застарілого (EOL) за 45 та 90 днів до впровадження. Своєчасні попередження про будь-які зміни є частиною легендарної пожиттєвої підтримки від Kingston.

Нові SKU-артикули Server Premier доступні у вигляді прайс- листів з 17 липня 2017 року та охоплюють обидва діапазони швидкості у 2400 та 2666 MT/s (як зазначено у нижченаведеній таблиці).

Усі існуючі правила та домовленості залишаються без змін.

      
 2400MT/s RDIMM KSM SKUs:     
 SKU  DRAM  Register
KSM24RS8/8HAI  Hynix A  IDT
KSM24RD8/16HAI  Hynix A  IDT
KSM24RD4/32HAI  Hynix A  IDT
KSM24RS8/8MAI  Micron A  IDT
KSM24RD8/16MAI  Micron A  IDT
KSM24RD4/32MAI  Micron A  IDT
      
 2666MT/s RDIMM KSM SKUs:     
 SKU  DRAM  Register
KSM26RS8/8HAI  Hynix A  IDT
KSM26RD8/16HAI  Hynix A  IDT
KSM26RS4/16HAI  Hynix A  IDT
KSM26RD4/32HAI  Hynix A  IDT
      
 2400MT/s LRDIMM SKUs:     
 SKU  DRAM  Register
KSM24LQ4/64HMI  Hynix M  IDT
KSM24LQ4/64HMM  Hynix M Montage
KSM24LQ4/64HAI  Hynix A  IDT
KSM24LQ4/64HAM  Hynix A Montage
 
 
 Запитання та відповіді

Що є метою змін?

Server Premier (KSM) розроблений спеціально для потреб дата-центрів та системних інтеграторів як закрита структура BOM і відтепер відповідає вимогам набагато більшої групи власників серверів.

Чи відбулися якісь зміни у процесах виготовлення та тестування працездатності з новим переліком SKU Server Premier?

Модулі Server Premier виробляються з таким суворим дотриманням технології та контролем якості, що й ValueRAM, Intel I-parts та SSM-модулі.

Чи означає це, що Kingston більше не цікавлять запчастини I-parts? Чи залишиться Kingston сертифікованим виробником?

Починаючи з Intel Purley, Server Premier буде лінійкою продуктів, сертифікованих не лише Intel, але й усіма виробниками материнських плат для серверів. I-Parts продовжать лишатись сумісними з попереднім поколінням серверів, тоді як Server Premier 2666/2400 MT/s для Purley призначений для фірмових серверів та материнських плат Intel.

Чи запчастини KSM замінять системно-специфічну оперативну пам'ять? Чи гарантує Kingston відповідність з переліченими системами?

Вироби Server Premier (KSM) є заміною для усіх типів системно-специфічної оперативної пам'яті, за винятком KTD, KTH, KTL, KCS. Так, Kingston гарантує відповідністьна усіх перелічених системах.

Чому Server Premier підтримує 2666 та 2400?

Випуск Server Premier був розпочатий для освоєння наступного показника швидкості стандарту DDR4 у 2666 MT/s, впровадженого на новій платформі Intel Purley, а також AMD Naples (EPYC). Сьогодні, коли більшість (якщо не усі) нові моделі процесорів Xeon SP (Skylake) обмежені DDR4-2400, Kingston робить внесок у наступний стандарт швидкості. Буде певний період, коли запчастини KSM та KVR на 2400 MT/s будуть взаємосумісними.

Чи є якісь зміни в умовах гарантії?

Усі запчастини Server Premier підтримані пожиттєвою гарантією від Kingston.