🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: SSD серії MTE820 з інтерфейсом PCIe виробництва Transcend

 

ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗА МЕЖАМИ БУДЬ-ЯКИХ ОЧІКУВАНЬ
Твердотільні накопичувачі формфактору M.2
PCIe Gen3 x4 MTE820 M.2 SSD

Накопичувачі MTE820 з інтерфейсом PCIe

Твердотільні накопичувачі MTE820 M.2 використовують інтерфейс PCI Express® Gen3 x4, який підтримує останні стандарти NVMe™, щоб забезпечити потужність наступного покоління. Накопичувач MTE820 M.2 призначений для найпотужніших та найвимогливіших додатків, таких як виготовлення аудіо/відео, ігри та корпоративне використання, що потребує постійних значних навантажень без жодних сповільнень системи, перезавантажень тощо. Заснований на сучасній технології флеш-пам'яті 3D TLC NAND, SSD-накопичувач MTE820 M.2 SSD забезпечить Вам не лише високу швидкість передачі даних, але й неперевершену надійність.

Приваблива продуктивність для високопродуктивних додатків

SSD MTE820 M.2 від Transcend відповідає стандарту NVMe 1.2 та використовує інтерфейс PCIe™ Gen3 x4, тобто усі чотири магістралі використовуються для передачі даних одночасно, у результаті збільшуючи швидкість читання до 1,760МБ/с, а запису — 860МБ/с*.

*Примітка: Швидкість виміряно програмою CrystalDiskMark v5.0.2.

Що таке інтерфейс PCIe

PCIe (чи PCI Express®) це набагато швидший, аніж SATA (чи Serial ATA) інтерфейс для з'єднання комп'ютера із SSD за допомогою декількох магістралей, з розподіленням по одному передавальному і одному приймаючому інтерфейсу на кожну магістраль, таким чином краще відповідаючи новим вимогам до швидкості.

Що таке стандарт NVMe

NVMe (чи NVM Express®) це стандарт інтерфейсу хост - контролерів, розроблений для потреб корпорацій та клієнтських додатків, що використовують сховища даних на базі PCIe. NVMe має кращі показники, ніж AHCI (Advanced Host Controller Interface), регульовану ширину каналу, збільшену кількість операцій за секунду (IOPS) та низьку затримку.

3D-експансія, що стирає усі межі

На відміну від попередніх, побудованих на площині чіпів NAND, флеш-пам'ять 3D NAND це тип пам'яті, у якому запам'ятовуючі елементи розміщені вертикально у декілька шарів. 3D NAND розроблений, щоб перевершити обмеження щільності площинних 2D NAND чіпів, і завдяки цьому сягають нових вершин потужності та надійності.

Краща витривалість, вища надійність

Накопичувач MTE820 M.2 від Transcend використовує RAID-рушій та кодування LDPC (Low-Density Parity Check) — потужний алгоритм виправлення помилок для надійного зберігання даних. Виготовлений з високоякісних чіпів TLC NAND і оснащений динамічною системою охолодження, MTE820 гарантує відмінну витривалість та стабільність для найвимогливіших програм.

Програма SSD Scope від Transcend

Щоб Ваш SSD працював швидко та без помилок, програма SSD Scope від Transcend безкоштовна для завантаження. Слідкуйте за станом свого SSD з технологією S.M.A.R.T. Користуйтесь командою TRIM для оптимізації швидкості запису, оновлюйте прошивку свого SSD та переносьте дані зі старого диску до нового SSD лише за декілька рухів.

Гарантована якість

Щоб переконатись у максимальному рівні якості, SSD від Transcend проходять ретельні випробування на всіх стадіях виробництва, включаючи тест на вібрацію, температуру, вологість, швидкість та функціональність.

Характеристики:

Габарити

 

80.0мм × 22.0мм × 3.58мм (3.15" × 0.87" × 0.14")

 

Вага

 

8г (0.28 oz)

 

Носій інформації

 

3D TLC NAND flash memory

 

Напруга живлення

 

DC 3.3V±5%

 

Робоча температура

 

0°C (32°F) ~ 70°C (158°F)

 

Сертифікація

 

CE, FCC, BSMI

 

Гарантія

 

Трирічна Обмежена Гарантія
(Гарантія недійсна, якщо індикатор зносу у SSD Scope показує 0% або минуло 3 роки.) Для детальнішої інформації перегляньте Гарантійну Політику Transcend

 

Примітка

 

Деякі материнські плати підтримують лише PCIe x2 з'єднання для роз'єму M.2, що створює “Ефект пляшкового горлечка” навіть у найшвидших SSD. Швидкість може сильно відрізнятись в залежності від апаратного, програмного забезпечення, використання та файлового простору.Системні вимоги:

Комп'ютер з роз'ємом M.2, що підтримує інтерфейс PCIe та одна з операційних систем:

Windows 7 (необхідне встановлення драйвера)

Windows 8 (необхідне встановлення драйвера)

Windows 8.1

Windows 10

Linux Kernel 2.6.31 чи новіше