🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: нагрудні камери DrivePro™ Body 52

Захисник фронту
Нагрудні камери
DrivePro™ Body 52Переваги камери Transcend DrivePro Body 52 у тому, що модуль камери приєднаний до основного корпусу гнучким кабелем, що дозволяє вибирати між різноманітними варіантами кріплення. Розроблена для правоохоронних органів, приватних охоронців та інших професіоналів, DrivePro Body 52 міцна, витривала, водонепроникна та протиударна. Камера оснащена сенсором Sony Exmor™ для отримання надзвичайно чіткого зображення навіть в умовах низького освітлення. Завдяки вбудованому Wi-Fi модулю, DrivePro Body 52 дозволяє транслювати зображення наживо на мобільні пристрої iOS та Android.

Окремий модуль камери з високочутливим сенсором

DrivePro Body 52 складається з основної частини та окремої компактної камери, що може бути безпечно прикріплена до уніформи чи розгрузочного жилету. Камера має широкий кут огляду у 130°, апертуру лінзи ƒ/1.8 та сенсор Sony Exmor™ для отримання високороздільного кольорового зображення навіть в умовах низького освітлення.

Кріплення, що входять до комплекту

Комплектація DrivePro Body 52 містить усі необхідні аксесуари. Офіцер може обирати між обертаємим на 360° кріпленням чи тримачем на липучці для кріплення модулю камери, основний модуль також має тримач, яким кріпиться до паску.

Ексклюзивний додаток DrivePro Body

DrivePro Body 52 оснащений вбудованим Wi-Fi модулем для транслювання наживо до мобільних пристроїв iOS та Android та керування налаштуваннями за допомогою них. Користувачі мають постійний доступ до записаних відеострічок та знімків через додаток DrivePro Body. Щоб вберегти докази від можливих підробок, додаток дозволяє позначити кожний знімок чи відеозапис розбірливим ідентифікатором користувача, часом та датою.

Клавіша ручного знімку

Функція ручного знімку дозволяє робити фотографії навіть під час запису відео. Під час розслідування просто натисніть клавішу, щоб зробити детальний знімок доказу, на якому потрібно зосередити увагу.

Міцний та витривалий дизайн

DrivePro Body 52 розрахований на роботу у екстремальних умовах, протистояння будь-якій погоді та чудово підходить для зйомки за межами приміщень. Він відповідає стандарту водонепроникності ІРХ4 (захист від бризок з будь-якого напрямку) та американському військовому стандарту протиударності MIL-STD-810G 516.6

Вбудована батарея

З вбудованою літій-полімерною батареєю живлення місткістю 1530 міліампергодин, повністю заряджена DrivePro Body 52 здатна записувати відео протягом понад 3.5 годин без зовнішнього живлення, що дозволяє впевнене використання офіцерами поліції під час виконання своїх обов'язків.

* Час роботи може відрізнятись в залежності від оточення

Набір інструментів DrivePro Body

Інструментарій для DrivePro Body від Transcend спеціально розроблений для камер серії DrivePro Body, оснащений дружнім до користувача інтерфейсом, що дозволяє безпечно керувати знімками та відеозаписами на ПК з системою Windows. З набором інструментів користувач може змінювати налаштування пристрою, форматувати внутрішню пам'ять та оновлювати прошивку камери.

Багатофункціональна док-станція

У поєднанні з DrivePro Body 52, 6-роз'ємна док-станція дозволяє повне керування налаштуваннями камери, заряджання та завантаження інформації. Кожна з 6-роз'ємних док-станцій може бути з'єднана з ще понад двома, забезпечуючи одночасне завантаження даних та заряджання понад 18 камер. На додаток до цього, док-станція оснащена функцією автоматичного резервного копіювання відео та фотографій під час заряджання.

* Для резервного копіювання необхідно встановити набір інструментів DrivePro Body Toolbox

Вдосконалена модель з захистом даних

Transcend також постачає DrivePro Body 52Р, вдосконалену модель для правоохоронців з сильнішими вимогами до захисту даних. Знімки та відеозаписи на DrivePro Body 52Р з її механізмом повноцінного захисту даних надійно охороняються від неавторизованого доступу та спроб підробки доказів.

* Базова модель — TS32GDPB52A, вдосконалена модель з захистом даних — TS32GDPB52P

Габарити основного модулю

88.4 мм × 52.2 мм × 17.4 мм

Габарити модулю камери

40 мм × 40 мм × 20.35 мм

Вага основного модулю

88 г

Вага модулю камери

56 г

Лінза об'єктиву

Апертура ƒ/1.8, кут огляду 130°

Мікрофон

Вбудований

Роздільна здатність

Full HD (1920 × 1080) / 30 кадрів на секунду

Формат відео

H.264

Пам'ять

32 GB внутрішньої пам'яті

Інтерфейс підключення

USB 2.0

Батарея

Літій-полімерна, місткістю 1530 міліампергодин

Адаптер живлення

100V-240V, 50-60Hz перемінного струму / 5V постійного струму

Робоча температура

Від – 20°C до 65°C

Температура зберігання

Від – 25°C до 70°C

Сертифікація

CE, FCC, BSMI, NCC, MIC, KC

Гарантія

Два роки

Комплектація

DrivePro Body 52, адаптер живлення, кабель 3.5/USB, 3 типи кріплень

Системні вимоги

ПК чи ноутбук з USB-роз'ємом та системою Windows 7 / 8 / 8.1 / 10