🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: нагрудні камери DrivePro™ Body 20

Ми з Вами на лінії фронту
Нагрудні камери
DrivePro™ Body 20Розроблена для військових, правоохоронних органів та приватних охоронців, DrivePro Body 20 підтримує запис відео у роздільній здатності Full HD 1080P з вийнятково чітким зображенням і транслювання наживо до мобільних пристроїв iOS та Android через вбудований Wi-Fi. DrivePro Body 20 має кут огляду у 160° та апертуру лінзи ƒ/2.8 для запису детальних відеодоказів. DrivePro Body 20 також водонепроникна та протиударна, що робить її ідеальною для використання не тільки у приміщеннях, але й надворі.

Ексклюзивний додаток DrivePro Body

DrivePro Body 20 оснащений вбудованим Wi-Fi модулем для транслювання наживо до мобільних пристроїв iOS та Android та керування налаштуваннями за допомогою них. Користувачі мають постійний доступ до записаних відеострічок та знімків через додаток DrivePro Body. Щоб вберегти докази від можливих підробок, додаток дозволяє позначити кожний знімок чи відеозапис розбірливим ідентифікатором користувача, часом та датою.

Клавіша ручного знімку

Функція ручного знімку дозволяє робити фотографії навіть під час запису відео. Під час розслідування просто натисніть клавішу, щоб зробити детальний знімок доказу, на якому потрібно зосередити увагу.

Міцний та витривалий дизайн

DrivePro Body 20 розрахований на роботу у екстремальних умовах, протистояння будь-якій погоді та чудово підходить для зйомки за межами приміщень. Він відповідає стандарту водонепроникності ІРХ4 (захист від бризок з будь-якого напрямку) та американському військовому стандарту протиударності MIL-STD-810G 516.6

Комплект містить два типи кріплень

До комплектації DrivePro Body 20 входять кріплення, що має здатність обертатись на 360°та спеціальний тримач на липучці. Обертаєме кріплення призначене, щоб закріпити камеру на уніформі чи розгрузочному жилеті, тоді як кріплення на липучці може легко бути приєднаний до поліцейського жилету, дозволяючи власнику постійно бути готовим до несення служби.

Вбудована батарея

З вбудованою літій-полімерною батареєю живлення місткістю 1530 міліампергодин, повністю заряджена DrivePro Body 20 здатна записувати відео протягом понад 3.5 годин без зовнішнього живлення, що дозволяє впевнене використання офіцерами поліції під час виконання своїх обов'язків.

* Час роботи може відрізнятись в залежності від оточення

Набір інструментів DrivePro Body

Інструментарій для DrivePro Body від Transcend спеціально розроблений для камер серії DrivePro Body, оснащений дружнім до користувача інтерфейсом, що дозволяє безпечно керувати знімками та відеозаписами на ПК з системою Windows. З набором інструментів користувач може змінювати налаштування пристрою, форматувати внутрішню пам'ять та оновлювати прошивку камери.

Багатофункціональна док-станція

У поєднанні з DrivePro Body 20, 6-роз'ємна док-станція дозволяє повне керування налаштуваннями камери, заряджання та завантаження інформації. Кожна з 6-роз'ємних док-станцій може бути з'єднана з ще понад двома, забезпечуючи одночасне завантаження даних та заряджання понад 18 камер. На додаток до цього, док-станція оснащена функцією автоматичного резервного копіювання відео та фотографій під час заряджання.

* Для резервного копіювання необхідно встановити набір інструментів DrivePro Body Toolbox

Вдосконалена модель з захистом даних

Transcend також постачає DrivePro Body 20Р, вдосконалену модель для правоохоронців з сильнішими вимогами до захисту даних. Знімки та відеозаписи на DrivePro Body 20Р з її механізмом повноцінного захисту даних надійно охороняються від неавторизованого доступу та спроб підробки доказів.

* Базова модель — TS32GDPB20A, вдосконалена модель з захистом даних — TS32GDPB20P

Габарити

88.4 мм × 52.2 мм × 19.4 мм

Вага

88 г

Лінза об'єктиву

Апертура ƒ/2.8, кут огляду 160°

Мікрофон

Вбудований

Роздільна здатність

Full HD (1920 × 1080) / 30 кадрів на секунду

Формат відео

H.264

Пам'ять

32 GB внутрішньої пам'яті

Інтерфейс підключення

USB 2.0

Батарея

Літій-полімерна, місткістю 1530 міліампергодин

Адаптер живлення

100V-240V, 50-60Hz перемінного струму / 5V постійного струму

Робоча температура

Від – 20°C до 65°C

Температура зберігання

Від – 25°C до 70°C

Сертифікація

CE, FCC, BSMI, NCC, MIC, KC

Гарантія

Два роки

Комплектація

DrivePro Body 20, адаптер живлення, кабель 3.5/USB, 2 типи кріплень

Системні вимоги

ПК чи ноутбук з USB-роз'ємом та системою Windows 7 / 8 / 8.1 / 10