🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: нагрудні камери DrivePro™ Body 10

Робіть кришталево чисті знімки будь-де та будь-коли
Нагрудні камери
DrivePro™ Body 10


Вдень чи вночі, у приміщенні чи надворі, камера DrivePro Body 10 — кращий компаньон для офіцерів поліції, охоронців та інших професіоналів. Камера має широкий кут огляду у 160°, апертуру лінзи ƒ/2.8 та записує відео у роздільності Full HD 1080P, що гарантує розбірливість найважливіших подробиць записаних подій. При низькому рівні освітлення автоматично вмикається інфрачервоний світлодіодний ліхтар, що дозволяє робити знімки чи відеозаписи навіть вночі. DrivePro Body 10 оснащена вбудованою батареєю і має відмінну водонепроникність та протиударність, що робить її ідеальною для використання не тільки у приміщеннях, але й надворі.


Збирайте докази вдень та вночі

З великою апертурою ƒ/2.8, широким кутом огляду у 160° та високоякісною лінзою об'єктиву, DrivePro Body 10 автоматично пристосовується до будь-якого рівню освітлення, щоб чітко відображати найдрібніші деталі подій у якості 1080P (30 кадрів на секунду) навіть у нічний час. На додаток до цього, інфрачервоні світлодіоди вмикаються автоматично при надто низькому рівні освітлення, що робить нічне знімання простішим, аніж будь-коли раніше.

* Інфрачервоне освітлення дозволяє знімати лише чорно-біле зображення

Оснащено кріпленням, що обертається на 360°

Корисною перевагою DrivePro Body 10 є спеціальне кріплення, що має здатність обертатись на 360°, це дозволяє надійно закріпити її на одягу чи паску для легкого та зручного знімання будь-де та будь-коли.

Вбудована батарея для фронтових зйомок

З вбудованою літій-полімерною батареєю живлення місткістю 1530 міліампергодин, повністю заряджена DrivePro Body 10 здатна записувати відео протягом понад 3.5 годин без зовнішнього живлення, що дозволяє впевнене використання офіцерами поліції під час виконання своїх обов'язків.

* Час вказано для запису без використання інфрачервоного підсвітлення

Клавіша ручного знімку

Функція ручного знімку дозволяє робити фотографії навіть під час запису відео. Під час розслідування просто натисніть клавішу, щоб зробити детальний знімок доказу, на якому потрібно зосередити увагу.

Оптимальний захист для складних умов

Міцний корпус DrivePro Body 10 надає чудовий захист для вуличної зйомки. Функція водонепроникності захистить від бризок води з будь-якого напрямку. DrivePro Body 10 також забезпечує відмінну протиударність, що відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810G 516.6

Набір інструментів DrivePro Body

Інструментарій для DrivePro Body від Transcend спеціально розроблений для камер серії DrivePro Body, оснащений дружнім до користувача інтерфейсом, що дозволяє безпечно керувати знімками та відеозаписами на ПК з системою Windows. З набором інструментів користувач може змінювати налаштування пристрою, форматувати внутрішню пам'ять та оновлювати прошивку камери.


До комплекту входить картка пам'яті стандарту microSDHC MLC об'ємом 32GB

Комплектація кожної камери DrivePro Body 10 містить картку пам'яті microSDHC об'ємом 32GB, на яку можна записати понад 240 хвилин відео у якості FullHD, тому користувачі можуть не турбуватись, чи достатньо буде місця у пам'яті камери. Побудовані на основі найсучасніших чіпів MLC NAND, картки пам'яті microSDHC від Transcend також міцні та витривалі.Габарити

88.4 мм × 52.2 мм × 19.6 мм

Вага

108 г

Лінза об'єктиву

Апертура ƒ/2.8, кут огляду 160°

Мікрофон

Вбудований

Роздільна здатність

Full HD (1920 × 1080) / 30 кадрів на секунду

Формат відео

H.264

Пам'ять

Основані на MLC картки microSD, 8GB / 16GB / 32 GB (Клас 10)

Інтерфейс підключення

USB 2.0

Батарея

Літій-полімерна, місткістю 1530 міліампергодин

Робоча температура

Від – 20°C до 65°C

Температура зберігання

Від – 25°C до 70°C

Сертифікація

CE, FCC, BSMI, KC

Гарантія

Два роки

Комплектація

DrivePro Body 10 з кріпленням, адаптер, кабель microUSB, картка microSDHC 32GB

Системні вимоги

ПК чи ноутбук з USB-роз'ємом та системою Windows 7/8/8.1/10