🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: Kingston DataTraveler Vault Privacy 3.0

Захист 256-біт AES (режим ХТС)
256-біт AES (режим ХТС) 256-біт AES (режим ХТС) 256-біт AES (режим ХТС) 256-біт AES (режим ХТС)
Сертфікат FIPS 197 FIPS 197 FIPS 140-2 Level 3 FIPS 140-2 Level 3 FIPS 140-2 Level 3
Керування Загальне SafeConsole SafeConsole IronKey EMS IronKey EMS
Антивірус Відсутній ESET NOD32® Відсутній Відсутній Відсутній
 
 

DataTraveler Vault Privacy 3.0

Флеш-накопичувач Kingston DataTraveler Vault Privacy Edition (DTVP30) з інтерфейсом USB 3.0 захищає навіть найконфіденційніші дані 256-бітовим апаратним AES шифруванням у режимі XTS, і надає до них доступ за паролем із заданим рівнем складності. Окрім цього, після 10 невдалих спроб введення паролю інформація на накопичувачі видаляється безповоротно, а сам накопичувач форматується та блокується. Також він має режим "Тільки читання" для додаткового захисту інформації. Зібраний у США, він має водонепроникний алюмінієвий корпус. З ним Ви отримуєте п'ятирічну гарантію, цілодобову техпідтримку і легендарну надійність від Kingston. Співробітники, які використовують свої особисті флеш-накопичувачі у поїздках або коли беруть роботу додому, піддають компанію ризику, користуючись незахищеними флеш-накопичувачами. Наслідки можуть бути серйозними - втрачені прибутки, втрачена репутація, загублена робота... Щоб запобігти настільки жахливим втратам, компанія Kingston створила унікальні накопичувачі DataTraveler Vault Privacy Edition. Це надійні накопичувачі, які дозволять захистити Ваш бізнес від втрати даних.

 

Інструкція користувача
Технічна інформація

 

 
Технічні   характеристики:
     
 Інтерфейс:     USB 3.1 Gen 1, зворотна  сумісність з USB 2.0 
 Об'єм:    4ГБ \ 8ГБ \ 16ГБ \ 32ГБ \ 64ГБ 
 Розміри:    77.9 мм × 22.2 мм × 12,05 мм 
 Робоча температура:     Від 0°C до 60°C 
Температура зберігання:     Від – 20°C до 85°C 
Cистемні вимоги: 
(Standard) 
(Managed) 
  Windows® 10, Windows 8.1, 8, 7 (SP1), Mac OS X 10.9.x - 10.12.х, Linux версії 2.6.x та вище
Cистемні вимоги: 
(Antivirus) 
  Windows® 10, Windows 8.1, 8, 7 (SP1), Vista® (SP2), антивірус не сумісний з Linux
 Швидкість:   

USB 3.1
4ГБ: 80МБ/с (читання), 12МБ/с (запис)
8ГБ - 16ГБ: 165МБ/с (читання), 22МБ/с (запис)
32ГБ: 250МБ/с (читання), 40МБ/с (запис)
64ГБ: 250МБ/с (читання), 85МБ/с (запис)
USB 2.0
 
4ГБ: 30МБ/с (читання), 12МБ/с (запис)
8ГБ - 64ГБ: 30МБ/с (читання), 20МБ/с (запис)

 Доступні версії накопичувача:  Standard    Managed    Antivirus

Усі моделі 

Організації можуть налаштовувати накопичувачі для відповідності внутрішнім корпоративним вимогам. За допомогою налаштувань можна нанести логотип, вказати серійні номери, кількість спроб введення паролю, мінімальну довжину паролю та власні ідентифікатори продукції для інтеграції у кінцеве керуюче програмне забезпечення (створення "білих списків").

Технологія SuperSpeed USB 3.0 дозволяє не йти на компроміси між швидкістю передачі даних та безпекою. DTVP 3.0 сертифікований згідно FIPS 197 і відповідає стандарту ТАА, тому задовольнить найбільш розповсюдженим корпоративним та нормативним вимогам.

 

 Managed 

DataTraveler Vault Privacy 3.0 доступний у вигляді моделі Managed, що підтримує функції керування SafeConsole - повний набір інструментів при використанні з централізованою серверною технологією керування. Адміністратори можуть централізовано керувати захищеними USB-накопичувачами для забезпечення відповідності вимогам і надання підтримки вищого рівня, віддалено встановлювати паролі, налаштовувати політику паролів та пристроїв, проводити аудит на відповідність вимогам та багато іншого. Ці потужні інструменти спрощують інтеграцію та роботу накопичувачів, а також віддалене керування ними.

 

 Antivirus 

 DataTraveler Vault Privacy 3.0 також доступний з простим у використанні антивірусним захистом ESET, що захищає вміст пристрою від вірусів, шпигунських та троянських програм, руткітів та інших загроз. Антивірусна технологія ESET NOD32® забезпечує миттєве відображення попереджень. Цей антивірусний захист не потребує встановлення та постачається попередньо активованою ліцензією на п'ять років.

 

    
   

 
 
       
  Ця програма надає додаткові можливості для налаштування, що найбільш використані замовниками, у тому числі серійні номери, подвійні паролі та логотипи замовника. Програма може застосовуватись при мінімальному замовленні від 50 одиниць продукції та забезпечує саме те, що потрібно Вашій компанії.   Для додаткового відчуття впевненості у накопичувачах DataTraveler Vault Privacy 3.0 передбачена система антивірусного захисту. Вона базується на Anti-Virus Engine ESET NOD32®, проста у налаштуванні та не потребує встановлення.   Існують опції, що дозволяють Вам або Вашим ІТ-експертам централізовано керувати  накопичувачами для відповідності вимогам безпеки, віддалено змінювати паролі, оперувати вмістом накопичувача та багато іншого. Рішення, що стали можливі завдяки нашому партнерству з DataLocker, містять IronKey Enterprise для накопичувачів IronKey та SafeConsole management для накопичувачів DataTraveler з шифруванням.