🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Керівництво по вибору: SSD виробництва Transcend

 

 

SSD є солідним вибором для вдосконалення Вашого ПК завдяки своїй чудовій виробничій потужності. Вони у декілька разів швидші за традиційні накопичувачі HDD та працюють набагато тихіше. Для мобільних пристроїв це надзвичайно добрий вибір через високу протиударність та низьку енерговитрату. Замінюючи традиційний HDD на SSD чи встановлюючи SSD додатково до комп'ютеру чи ноутбуку, Ви виграєте у швидкості завантаження та доступу до даних без потреби вкласти набагато більше у придбання нової системи.

 

   

Міцні

 

Швидкі

 

Економічні


 

Складові SSD-накопичувачів:

Твердотільний накопичувач містить три основні компоненти: контролер, DRAM-пам'ять та флеш-чіп NAND. Контролер обслуговує основний роз'єм, що з'єднує флеш-чіп NAND з комп'ютером. Флеш-чіп NAND це блок енергонезалежної пам'яті, у якому зберігаються дані. На відміну від флеш-чіпу, DRAM-пам'ять є енергозалежною і потребує живлення для роботи. Сьогодні DRAM не є обов'язковим компонентом кожного SSD. Деякі SSD не містять DRAM, що робить їх корисними для виробників з обмеженим бюджетом.


 

Різновиди флеш-чіпів NAND:

Флеш-чіпи NAND бувають однорівневі — Single Level Cell (SLC), багаторівневі — Multi-Level Cell (MLC) та трирівневі — Triple Level Cell (TLC). Чіпи SLC найшвидші, з найбільшим терміном працездатності — понад 50000 циклів перезапису, але найдорожчі та обмежені маленькими об'ємами. MLC-чіпи дешевші за SLC і потужніші за TLC — понад 3000 циклів перезапису, вони добре підходять для гри та повсякденного використання. TLC, як правило, найдешевші, з менш ніж 3000 циклів перезапису, що є достатнім для користування додатками.
Примітка: приведені показники циклів надані лише для прикладу.
Актуальні значення можуть відрізнятись в залежності від моделі чіпу та виробничих потреб.


 

Флеш-чіпи 3D NAND:

Звичайні чіпи NAND мають будову, розміщену на площині, і тому вже досягли у своєму розвитку обмежень через необхідність зберігати стандартні для накопичувачів фізичні розміри. Флеш-чіпи 3D NAND є останнім технологічним проривом, вони мають набагато більші місткість та швидкість. Флеш-чіпи 3D NAND представлені у вигляді TLC та MLC пристроїв лінійки SSD, включаючи 2.5" SSD та M.2 SSD.

 

SLC

MLC

TLC

Бітність однієї ділянки 

1

2

3

Потужність 

Висока

Середня

Низька

Кількість циклів 

50 000

3 000

< 1 500

Енергоспоживання 

Низьке

Низьке

Середнє

Бітність однієї ділянки 

1

2

3

Ціна 

$$$

$$

$

Програмне забезпечення 

Вбудоване

Вбудоване /
користувацьке

Користувацьке

 

Гарантована якість

Щоб переконатись у найвищому рівні якості, Transcend проводить суворі випробування продукції на усіх стадіях виробництва: тести на швидкість, функціональність, дію вібрації, температури та вологості.


 

   

Вмістовні

 

Потужні

 

Витривалі