🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Як встановити пам'ять в комп'ютер?

Користувачам настільних комп'ютерів: вимкніть комп'ютер, відключіть його від мережі електроживлення і відкрийте корпус.
Примітка. Модуль пам'яті більшого обсягу повинен бути встановлений в роз'єм під номером 1, модуль меншого обсягу слід встановити в роз'єм 2 і т. п. Скористайтеся керівництвом до системної плати для правильної ідентифікації роз'ємів.

Розтисніть затискачі і модуль м'яко вискочить із гнізда. Повністю витягніть модуль із гнізда.

Щоб встановити новий модуль пам'яті, натисніть на затискачі, які знаходяться на кінцях роз'єму пам'яті, щоб вони розійшлися, і вирівняйте прорізи в модулі пам'яті з виступами всередині роз'єму для модуля пам'яті, потім впевнено натисніть на модуль, щоб він встав в роз'єм і був зафіксований бічними затискачами. Якщо пам'ять встановлена ​​правильно, але не визначається комп'ютером, а тип пам'яті підходить для використання в цьому комп'ютері, необхідно перевірити наявність нової версії BIOS, яку можна завантажити на веб-сайті виробника комп'ютера.


Користувачам ноутбуків необхідно пам'ятати, що перед вставити або видалити пам'яті слід відключити ноутбук, від'єднати акумулятор і вийняти кабель живлення. Вставляйте модуль пам'яті в гніздо УПЕВНЕНО, щоб забезпечити хороший контакт (важливо вставляти модуль УПЕВНЕНО), а потім натисніть на модуль, щоб він пішов вниз і зафіксувався. Після установки пам'яті, підключіть акумуляторну батарею та кабель живлення, щоб ноутбук отримував електроживлення від основної мережі, а не тільки від батареї. Якщо пам'ять встановлена ​​правильно, але не визначається комп'ютером, а тип пам'яті підходить для використання в цьому комп'ютері, необхідно перевірити наявність нової версії BIOS, яку можна завантажити на веб-сайті виробника комп'ютера.


BIOS - базова система введення-виведення, встановлена ​​на системній платі комп'ютера. Вона контролює більшість основних операцій і відповідає за запуск комп'ютера і ініціалізацію обладнання. Ця система (програма і дані) зазвичай зберігаються в мікросхемі незалежної пам'яті (ПЗУ), яку можна оновити шляхом перезапису прошивки (ця операція іноді називається "прошивкою). Оновлення прошивки BIOS здатні виправляти помилки, забезпечувати підтримку нових процесорів і нового обладнання, включаючи модулі пам'яті , і т. п . Оновлення прошивки BIOS зазвичай доступні на веб-сайті виробника комп'ютера.

* ПРИМІТКА. Компанія Kingston не несе ніякої відповідальності за будь-які проблеми, пов'язані з перепрограмуванням BIOS. Перепрограмування BIOS є всього лише одним з варіантів усунення несправностей. Клієнти компанії, що виконують перепрограмування BIOS, роблять це на свій страх і ризик. Всі інструкції по оновленню BIOS надаються виробником комп'ютера або стороннім виробником BIOS, а не компанією Kingston.

 

Write Your Comment

Only registered users can write comments. Please, log in or register