🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Як дізнатися, скільки оперативної пам'яті встановлено в комп'ютері?

У Windows натисніть на кнопку "Пуск" і відкрийте "Панель управління".
При використанні Windows Vista або 7 перейдіть в класичний вигляд. Потім відкрийте меню "Система". У ньому будуть відображені основні відомості про комп'ютер, включаючи обсяг оперативної пам'яті.

При використанні Windows 10, правою кнопкою натисніть на ПУСК натисніть значок (шестерню) ПАРАМЕТРИ, оберіть СИСТЕМА. Також у Windows 10 можна відкрити ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ як для Windows Vista або 7, для цього лівою кнопкою натисніть на ПУСК, та в контекстному меню виберіть ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ. Потім відкрийте меню "Система". У ньому будуть відображені основні відомості про комп'ютер, включаючи обсяг оперативної пам'яті.

У MacOS виберіть пункт About This Mac (Про цей Mac) або About This Computer (Про цей комп'ютері) з меню Apple в лівому верхньому кутку робочого столу. Це дозволить відобразити інформацію про сукупні характеристики комп'ютера Mac (вбудована пам'ять плюс встановлені модулі DIMM або SIMM).

У Linux відкрийте вікно терміналу і введіть наступну команду: cat / proc / meminfo
Це дозволить відобразити інформацію про сукупний обсязі оперативної пам'яті, а також інші відомості про оперативну пам'ять.