🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Огляд товару: SSD промислового класу серії SSD430 виробництва Transcend

 
 
 Transcend пропонує індустріальний твердотільний накопичувач SSD430
для     підвищення     швидкості     та    ефективності     передачі     даних

 

Transcend Information Inc.,
лідер у виробництві продуктів для мультимедіа та файлового простору, пропонує новий SSD430 —  твердотільний накопичувач для індустріальних умов. Сумісний із специфікацією SATA III 6Gb/s, SSD430 забезпечує блискавичну швидкість передачі даних: 560МБ/с (читання) та 490МБ/с (запис). У доповнення до неймовірної швидкості, SSD430 дуже зручний, надійний, компактний та має стильний корпус. Накопичувач оснащено функціоналом низькорівневої перевірки відповідності даних (LDPC) та виправлення помилок (ЕСС). Досконалі технології захисту від дії зовнішніх умов роблять його чудовим вибором для індустріальних потреб.
 
 
  Накопичувач для індустріальних умов SSD430 має високоякісний чіп, зібраний за технологією 3D MLC NAND, що забезпечує високу ефективність передавання даних.Тривимірне проектування збільшило максимальну швидкість передачі даних до неймовірних значень у 560МБ/с для читання та 490МБ/с для запису, випадкова ефективність передачі даних також зросла до 310МБ/с читання та 350МБ/с запису. Низьке енергоспоживання та висока надійність також є характерними рисами технології 3D NAND. SSD430 від Transcend вироблений для тривалих операцій з різними типами даних та програм, він призначений для індустріальних ПК, автоматизованого виробництва та індустріальних систем без охолодження.
 
Вдосконалена функція виправлення помилок
підвищує надійність зберігання даних. SSD430 від Transcend оснащений кешами DDR3 DRAM та SLC для збільшення швидкості. Також він надходить зі вже встановленим вдосконаленням LDPC для захисту даних. На додаток до цього, накопичувач підтримує Device Sleep, Power Shield, Intelligent Block Management та Global Wear Leveling — усе, що необхідно для збільшення надійності, витривалості та терміну експлуатації пристрою.
 
 
  SSD Scope Pro
Для моніторингу стану пристрою та здійснення налаштувань із накопичувачем надається легка у використанні пропрієтарна програма Transcend SSD Scope Pro, що допомагає йому працювати довше та ефективніше: відображає показники накопичувача, ступінь вичерпаності його ресурсу, стан S.M.A.R.T. Програма підтримує діагностичне сканування, гарантоване стирання інформації, клонування системи та віддалене керування.
 
Гарантійні зобов'язання
Твердотільний накопичувач SSD430 доступний у варіантах об'ємом 120ГБ  та 240ГБ і підтриманий трирічною гарантією відTranscend.
 
 
Інтерфейс : SATA III 6Gb/s
Формфактор : 2.5"
Габарити : 99.8 мм × 69.8 мм × 7 мм
Вага : 95 г
Тип чіпу Flash : 3D MLC
Об'єм : доступні об'єми
Максимальна швидкість : 560МБ/с (читання), 490МБ/с (запис)
Живлення : 5V ±5%
Споживча потужність : 3.46W (активність), 0.3W (режим очікування)
Допустима температура : від - 40℃ до 85℃
Допустима вологість : 0% ~ 95%