🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Чому важливо використовувати пам'ять для конкретних систем?

Модулі пам'яті Kingston для конкретних систем: легендарна надійність
Протягом більш ніж двох десятиліть компанія Kingston розробляє і виробляє пам'ять, оптимізовану для певних систем або класів систем. Якщо ви придбали продукцію Kingston, то можете бути впевнені в її безвідмовної і справній роботі з моменту установки і протягом усього терміну експлуатації. Компанія Kingston гарантує сумісність своїй пам'яті з конкретними системами, причому на таку пам'ять також надається довічна гарантія. Професіоналізм компанії Kingston заснований на інженерно-технічному досвіді, який дозволяє розробляти, виробляти і поставляти клієнтам продукцію найвищої якості. Велика частина компаній зі списку Fortune 500® вже привела свої системи у відповідність з пам'яттю Kingston, а не з пам'яттю будь-яких інших виробників. Крім того, 10 з 14 провідних виробників напівпровідників і комп'ютерних систем вибирають продукцію Kingston.

Чому важливо використовувати пам'ять для конкретних систем?

- Рівні продуктивності різних чіпів розрізняються
- Сумісність мікросхем може бути різною
- Тестування проводиться в системі, в яку буде встановлена ​​пам'ять
- Системи накладають свої обмеження на ширину і висоту модулів
- Конфігурування контролю присутності
- Марка пам'яті і продуктивність

 

При розробці нового модуля пам'яті для щойно випущеної системи інженери компанії Kingston тестують кілька марок мікросхем для модуля нової конструкції. Це тестування дозволяє визначити, які марки мікросхем забезпечують максимальну продуктивність.
Kingston використовує контрольований перелік матеріалів для створення спеціалізованих конструкцій модулів, що забезпечують максимальну продуктивність для вашої системи. Сумісність мікросхем Kingston не тільки перевіряє продуктивність мікросхеми в конкретній системі, проводиться також перевірка мікросхем на сумісність. З ростом швидкості роботи модулів пам'яті питання сумісності мікросхем пам'яті з різними системами стає все більш важливим, тому Kingston перевіряє різні марки мікросхем в кожній системі, яка їх підтримує, і затверджує переліки постачальників своїх модулів.
Крім того, розміри модуля впливають на його сумісність з тими чи іншими обчислювальними системами. У багатьох системах певну кількість мікросхем дозволяє забезпечити фізичну можливість установки модуля і його електричну сумісність. Проектування модулів з метою забезпечення сумісності мікросхем і розміщення певної кількості мікросхем на модулі дозволяє гарантувати абсолютну сумісність вироблених модулів з обчислювальною системою або класом систем, для установки в які він призначений.

Тестування в робочій системі. Технологічний процес Kingston включає в себе тестування кожної нової конструкції модуля пам'яті в тій системі, для якої він призначений. Пам'ять встановлюється на системну плату і тестується за допомогою тих додатків і операційних систем, які найбільш часто використовуються спільно з цією платою. Це тільки один етап у процедурі предсерийного тестування, яка складається з семи етапів. Тестування в робочій системі дозволяє перевірити сумісність пам'яті з усіма аспектами роботи системи, для якої він проектується, включаючи апаратні засоби, операційні системи та програми.

Обмеження, що накладаються системами. Незважаючи на те, що керівництво користувача комп'ютерної системи може містити вимогу використання синхронних 168-контактних модулів пам'яті PC100, в ньому можуть не міститися обмеження, які накладає система в цілому.
Наприклад, деякі системи мають менше простору всередині корпусу для розміщення плат пам'яті. Внаслідок цього може знадобитися використання низькопрофільних мікросхем. Стандартна конструкція модулів пам'яті увазі звичайне розміщення мікросхем. У ситуації, коли вільного місця мало, два модулі можуть навіть не розташуватися поруч один з одним в такій системі, або, що ще гірше, викликати надмірний нагрів усередині системи, що призведе до її відмови. У таких випадках використання стандартних модулів протипоказано. Kingston не використовує стандартні технічні специфікації при виробництві модулів; всі модулі конструюються на основі вимог конкретних систем, в яких ці модулі будуть встановлені.


Виявлення присутності. Щоб комп'ютерна система змогла розпізнати модуль пам'яті, цей модуль повинен мати у своєму складі мікросхему, яка передає системі відомості про технічні характеристики модуля. Якщо цей модуль невірно налаштований для цільової системи, в якій проводиться його установка, то система не розпізнає пам'ять або отримає невірну інформацію про швидкість роботи модуля. Обрана марка пам'яті може істотно змінити продуктивність вашої системи. Вибирайте пам'ять, розроблену і вироблену відповідно до вимог вашої системи. Вибираючи модулі пам'яті Kingston, ви можете бути впевнені в їх абсолютної надійності.