🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Чому пам'ять Kingston така надійна? Читайте матеріал нижче


Тестування - це ключ до забезпечення високої якості пам'яті.

Компанія Kingston розробила один з найбільш передових комплексів для тестування пам'яті. Kingston застосовує багатоступінчасту систему тестування для забезпечення контролю якості протягом всього процесу розробки і виробництва. Натисніть тут, щоб переглянути технічний документ Kingston з тестування.


Процедура тестування Kingston включає в себе наступні етапи:

- Тестування на відповідність специфікації;
- Перевірка якості компонентів;
- Тестування на несприятливі умови зовнішнього середовища, сумісність і надійність;
- 100-відсоткове тестування продукції;
- Забезпечення якості і контроль надійності;

Комплексне тестування сприяє підвищенню надійності і сумісності продукції, на яку клієнти Kingston звикли розраховувати вже понад два десятиліття.

- Початок роботи;
- Тестування якості інженерно-конструкторських робіт;
- Кваліфікаційні випробування компонентів компанією AVL;
- Кваліфікаційні випробування пам'яті DRAM;
- Виробничі випробування;
- 100-відсоткове випробування;
- Забезпечення якості і контроль надійності;
- Висновок.


Початок роботи.


Інженери та технічний персонал компанії Kingston спочатку досліджують комп'ютерний ринок, щоб визначити, які системи потребують модернізації пам'яті.

Компанія Kingston використовує найсучасніші методи розробок і є лідером у створенні ексклюзивних модулів пам'яті. Як член Об'єднаної інженерної ради з електронних пристроїв (JEDEC), компанія Kingston бере участь в розробці галузевих стандартів.


Крім розвитку вже наявних технологій пам'яті, компанія Kingston розробляє технології наступного покоління.

Процес тестування кожної нової розробки Kingston починається відразу після того як інженери отримують прототип виробу. Процес тестування безперервно слідує за процесом проектування і контролем якості, такий спосіб роботи називається процесом DCAT (Design, Components, Assembly, Test - Розробка, Виробництво, Збірка, Тестування). Модулі тестуються на кожному етапі розробки.


Тестування якості інженерно-конструкторських робіт.


Kingston піддає кожен прототип нового модуля жорсткому тестуванню, що дозволяє бути впевненим у його надійності, цілісності і сумісності. Кожен модуль виготовляється з гарантією 100-відсоткової сумісності з системою або класом систем, для яких він розробляється. Кожна нова розробка піддається серії перевірок і тестів. Етапи цієї процедури:


- Перевірка технічних характеристик
- Перевірка на сумісність
- Оцінюване тестування з програмним забезпеченням
- Випробування на якість проходження сигналу і цілісність
- Тести на надійність
- Тестування охоронного кільця
- Тестування технічних характеристик на автоматичному випробувальному обладнанні (ATE)Перевірка технічних характеристик.

Для оцінки нового розроблюваного модуля інженери проводять перевірку прототипу модуля на відповідність встановленим в проекті технічним характеристикам. Після перевірки прототипу виготовляється кілька нових модулів.


Перевірка на сумісність.


Потім модулі встановлюються в системну плату і перевіряються за участю прикладних програм і ОС, які найчастіше використовуються в цій системі. Kingston тестує не тільки нові ОС, але і більш старі версії, а також бета-версії новітніх операційних систем. Модулі також перевіряються на сумісність за допомогою програмних діагностичних інструментів від виробників систем.


Оцінюване тестування з програмним забезпеченням.


Інженери компанії Kingston перевіряють модулі на системних платах, застосовуючи для тестування найбільш часто використовувані додатки. При виконанні цієї перевірки інженери також виконують оцінні випробування з використанням незалежних оцінюваних тестів, включаючи ServerBench, NetBench і WebBench для пам'яті серверних систем, WinStone і WinBench для пам'яті настільних комп'ютерів і MacBench для комп'ютерів Macintosh.


Випробування на якість проходження сигналу і цілісність.


У цьому тесті перевіряється якість проходження сигналу і цілісність модуля. Шляхом дослідження форми сигналу і проведення вимірювань інженери компанії Kingston можуть визначити наявність неполадок при проходженні електричних сигналів до цільових мікросхем.


Тести на надійність.

Для кожного сімейства продукції проводиться двохетапне тестування надійності. На першому етапі модуль проходить серію циклів нагріву та охолодження (до 1000 циклів). Потім модуль піддається впливу температури і вологості (до 1000 годин).


Тестування охоронного кільця.


Цей тест також називають "перехресним" випробуванням, в ході нього модулі піддаються циклічному впливу високих і низьких напруг і температур.


Тестування технічних характеристик на автоматичному випробувальному обладнанні (ATE).


Тестування технічних характеристик проводиться на високотехнологічному обладнанні компанії Kingston з використанням власного програмного забезпечення для тестування. На випробувальному обладнанні Kingston проводиться ряд діагностичних тестів модулів при високій швидкості передачі даних.

Тільки після проходження модулями всіх технічних випробувань приймається рішення про початок виробництва.


Кваліфікаційні випробування компонентів компанією AVL.


Процедура відбору компонентів включає в себе наступні етапи:

- Кваліфікаційні випробування пам'яті DRAM
- Кваліфікаційні випробування друкованих плат (PCB)
Оскільки одними з найбільш важливих компонентів модуля пам'яті є мікросхеми динамічної пам'яті з довільним доступом (DRAM), компанія Kingston виробляє жорсткий відбір постачальників мікросхем DRAM.

Компанія Kingston також виробляє попередній відбір мікросхем пам'яті, використовуваних при створенні своїх пристроїв пам'яті. Необхідність даного етапу обумовлена ​​невеликими фізичними відмінностями між мікросхемами різних виробників. Kingston перевіряє різні бренди пам'яті DRAM на своїх модулях, щоб визначити їх якість і сумісність.

Всі мікросхеми DRAM, що використовуються в пам'яті Kingston, повністю протестовані нашими попередньо вибраними постачальниками. Ми аналізуємо і проводимо ретельний відбір процедур тестування і виробництва, які застосовують наші постачальники. Крім того, ми виконуємо регулярні інспекційні перевірки на їх фабриках.

AVL (Advanced Validation Labs) - це компанія, що працює в області високотехнологічних послуг, яка спеціалізується на Передвиробничому і пост-виробничому тестуванні і перевірці модулів пам'яті для OEM-виробників на відповідність стандартам.

www.validationlabs.com

Ще одним важливим компонентом модуля пам'яті є друкована плата (PCB). При зростанні швидкості роботи системи і пам'яті якість друкованих плат стає критично важливим для нормальної роботи модулів. Саме тому компанія Kingston постійно посилює вимоги з контролю повного електричного опору для постачальників друкованих плат.


Виробничі випробування.


Компанія Kingston завжди виробляє 100-відсоткові промислові випробування всієї готової продукції. Це означає перевірку кожного осередку на кожній мікросхемі кожного модуля. Наприклад, в модулі пам'яті ємністю 128 Мб потрібно перевірити 1024 мільйона осередків.

При тестуванні продукції компанія Kingston використовує різні типи випробувального устаткування. У випробувальному обладнанні Kingston часто використовується власне програмне забезпечення компанії і / або власні апаратні засоби. На нашому пропрієтарному програмному забезпеченні для тестування виконуються перевірки на швидкість, правильність адресації і прогони за різними схемами для виявлення дефектів мікросхем пам'яті. Крім того, можуть виконуватися прогони за схемами замовника для виявлення модулів зі специфічними проблемами, які проявляються при використанні певних мікросхем, системних плат або робочого середовища.

Однією з ключових особливостей процесу тестування в компанії Kingston є наявність у компанії досвіду в розробці та ефективному використанні випробувального устаткування і програмного забезпечення. Програмне забезпечення і апаратні засоби, розроблені компанії Kingston, спеціально призначені для тестування модулів.

Крім того, ми залучаємо професійних фахівців і грамотно розподіляємо трудові ресурси наших співробітників для більшої точності і ефективності виконання процедур тестування. Kingston постійно інвестує в новітнє випробувальне обладнання інших компаній і працює над поліпшенням власних апаратних засобів і програмного забезпечення.


Забезпечення якості і контроль надійності.


Навіть після переходу модулів на стадію масового виробництва, компанія Kingston продовжує контролювати їх якість, проводячи вибіркове тестування надійності окремих модулів.

Компанія Kingston також використовує засоби отримання коментарів від замовників, щоб забезпечити належний розгляд, аналіз і вирішення всіх технічних проблем. Ця процедура включає в себе аналіз основних причин і реєстрацію докладної інформації з усього кола питань, виявленим в процесі тестування або експлуатації.


Висновок.


Все це дозволяє створювати пам'ять, яка працює з моменту установки і на основі якої можна створювати надійні і довговічні продукти. Протягом багатьох років процедури тестування компанії Kingston сприяють підвищенню галузевих стандартів. Використання багаторівневої системи тестування гарантує, що продукція Kingston піддається всебічному тестуванню на всіх етапах виробництва модулів. Компанія Kingston з однаковою ретельністю тестує всю свою продукцію на сумісність, якість і надійність, будь то новий модуль або модуль, вироблений протягом багатьох років.

Пам'ять Kingston відома у всьому світі завдяки таким відмінних рис:

Високоякісні і запатентовані новітні технології
Сучасна система заходів щодо забезпечення якості
Прагнення до випуску кращих в своєму класі модулів
Ми також пропонуємо нашим клієнтам обслуговування і технічну підтримку. Компанія Kingston надає довічну гарантію на всі модулі, безкоштовну технічну підтримку і просту процедуру гарантійного ремонту. З 1994 року якість всіх процесів компанії Kingston підтверджується сертифікатом ISO 9001.

Компанія Kingston продовжить свою роботу, спрямовану на забезпечення високої якості і надійності продукції та сервісного обслуговування покупців.