🕓 пн - пт 9:00-18:00 ✉ sales@kt.kiev.ua

Що таке AES-шифрування?

 

AES-шифрування

Вступ

Для програм, що оперують важливими даними або вимагають посиленої безпеки, Transcend Information створив систему апаратного шифрування на декількох моделях SSD формфакторів 2.5”, M.2, та mSATA.

Що таке AES-шифрування?

Винайдене у Національному Інституті Стандатртів та Технологій (NIST), за Федеральним Стандартом Обробки Інформації (FIPS PUB 197), метод шифрування Advanced Encryption Standard (AES) надає надійний криптографічний алгоритм для захисту електронних даних.

AES-алгоритм це симетричний блоковий шифр, що може зашифровувати та розшифровувати дані. Шифрування конвертує дані (впорядкований текст) до нечитаної форми, що називається зашифрованим текстом, а процес розшифрування конвертує дані у зворотному порядку. Криптографічний ключ має довжину 128, 192 або 256 біт, що дозволяє зберігати дані розбитими на зашифровані блоки по 128 біт.Апаратне AES-рішення від Transcend

SSD-накопичувачі від Transcend Information, оснащені апаратним AES-шифруванням, гарантують надзвичайну безпеку збережених на них важливих даних, а також значно більшу виробничу здатність у порівнянні з програмними методами шифрування.

З апаратним шифруванням, усі і дані шифруються завчасно, перед зберіганням на флеш-чіпі NAND. Після запису послідовність шифрування неможливо відновити без паролю.Швидкість обробки даних також значно швидша за програмні аналоги, тому що апаратне шифрування не використовує системні ресурси для процесу шифрування / розшифрування.

Transcend Information пропонує різноманітні SSD, оснащені апаратним AES-шифруванням для програм, що оперують важливими даними та потребують особливого ставлення до інформаційної безпеки. Для захисту персональних даних, таких як номери та паролі банківських карток, медична документація, або важлива корпоративна інформація, SSD-накопичувачі з функцією шифрування від Transcend — надійне готове рішення.